#مهسا_امینی

شیائومی می ۱۰ پرو در عرض ۳۵ دقیقه کاملا شارژ می‌شود

شارژ سریع ۵۰ واتی بی‌سیم روی گوشی جدید شیائومی

شیائومی می ۱۰ پرو در عرض ۳۵ دقیقه کاملا شارژ می‌شود ساحره چمنی ۰ ۰۷ دی ۱۳۹۸ موبایل
شیائومی می ۱۰

شیائومی می‌ ۱۰ و می ۱۰ پرو جدیدترین محصولات شیائومی هستند و قرار است با قابلیت شارژ سریع راهی بازار شوند.

شیائومی می ۱۰ و می‌ ۱۰ پرو ظاهرا با شارژ سریعی ارایه خواهند شد که در مدت کمتر از ۳۵ دقیقه به شارژ کامل می‌رسد و باتری کاملا شارژ خواهد شد.

گفته می‌شود شیائومی می ۱۰ از شارژر ۵۰ واتی بهره می‌برد که از قابلیت شارژ سریع بی‌سیم پشتیبانی می‌کند، البته باید گفت که این موضوع هنوز از سوی شیائومی تایید نشده است.

البته گمانه‌زنی‌های دیگری وجود دارد مبنی بر اینکه شيائومی برای عرضه شارژر ۵۰ واتی بی‌سیم در طول نیمه دوم سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی می‌کند. بنابراین نباید انتظار داشت که شيائومی به زودی و اوایل سال جدید اقدام به معرفی چنین گوشی کند.

اوایل سال ۲۰۱۹ شارژر ۶۶ واتی شیائومی از سوی مقامات چینی تاییده گرفت.اما مدیر بخش مهندسی شیائومی هنوز اعلام نکرده که چه موقع این گوشی با شارژر ۵۰ واتی برای گوشی Mi 10 Pro آماده خواهد شد.

در حال حاضر، Reno Ace محصول شرکت چینی اوپو از سریع‌ترین سرعت شارژ در گوشی‌های هوشمند با قدرت 65W پشتیبانی می‌کند و دارای باتری 4000 میلی آمپر ساعتی است که در مدت ۲۸ دقیقه قادر است از صفر تا ۱۰۰ درصد باتری دستگاه را شارژ کند.

به نظر می‌رسد سال ۲۰۲۰ رقابت سختی در میان تولیدکنندگان درمی‌گیرد چرا که علاوه بر ارایه سرویس‌های مبتنی بر شبکه 5g امسال شاهد عرضه باتری‌هایی با شارژ سریع هسیتم که نه تنها به سرعت شارژ می‌شود، بلکه دارای باتری‌های بزرگی هستند و مدت زمان زیادی هم شارژ نگه می‌دارند.

از میان شرکت‌هایی که قرار است گوشی‌های مبتنی بر فناوری 5G تولید و راهی بازار کند می‌توان به سامسونگ، اپل و سایر شرکت‌های چینی اشاره کرد. همچنین تولیدکنندگان بسیاری به سراغ گوشی‌هایی با نمایشگر تاشو خواهند رفت. به این ترتیب ظاهرا امسال شاهد عرضه نوع جدیدی از گوشی‌های هوشمند در بازار خواهیم بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا