شیائومی ردمی نوت 8 طی سه ماه رکورد فروش ۱۰ میلیونی را زد

شیائومی رکوردی تازه ثبت کرد

شیائومی ردمی نوت 8 طی سه ماه رکورد فروش ۱۰ میلیونی را زد ساحره چمنی ۰ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ موبایل
شیائومی ردمی نوت 8

شیائومی رکورد جدیدی در میزان فروش گوشی جدیدش، ردمی نوت 8، زده و توانسته از این گوشی طی سه ماه ۱۰ میلیون دستگاه به فروش برساند.

شیائومی که حالا جایگاه شماره چهار را در بازار موبایل دنیا در اختیار دارد و بعد از سامسونگ، اپل و هواوی قرار گرفته، حالا روی فروش گوشی‌هایش در بازارهای مختلف مانور می‌دهد و در تلاش است تا با عملکرد خوب، جایگاهش را در بازار موبایل دنیا حفظ کند.

این کمپانی چینی گوشی شیائومی ردمی نوت 8 را هفتم شهریور معرفی کرد و حالا پس از سه ماه توانسته از این گوشی ۱۰ میلیون دستگاه در سراسر جهان به فروش برساند.

به خاطر این موفقیت، شرکت چینی فروش ویژه‌ای برای گوشی شیائومی ردمی نوت 8 در نظر گرفته است که فقط شامل نسخه‌ای با‌ ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی می‌شود. البته باید یادآور شویم که این گوشی فقط در چین شامل چنین شرایط فروشی می‌شود و سایر کاربران در سایر بازارها نمی‌توانند این دستگاه را با تخفیف خریداری کنند.

این میزان فروش برای شیائومی رکورد جدیدی به شمار می‌رود؛ چرا که توانسته نسبت به سایر محصولاتش فروش سریع‌تری داشته باشد. این کمپانی در مدت زمان کمتری نسبت به گوشی‌های قبلی توانست به رقم فروش ۱۰ میلیون دستگاه دست یابد. شیائومی سال گذشته از ردمی نوت 7 در هر روز تقریبا ۱۱۰ هزار دستگاه فروخته بود که به این ترتیب میزان فروش ردمی نوت 7 در مدت چهار ماه به حدود ۱۰ میلیون دستگاه رسید.

حالا شیائومی قصد دارد روی گوشی ردمی K30 تمرکز کند که نخستین دستگاه 5G این کمپانی چینی از برند زیرمجموعه‌اش به شمار می‌رود و با نمایشگر بزرگ و طراحی جالب و دوربین دوگانه راهی بازار می‌شود.

این گوشی در دو نسخه ردمی K30 و ردمی K30 Pro با پشتیبانی از نسل جدید ارتباطات و شارژ سریع در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا