شیائومی میکس فلیپ به زودی از راه می‌رسد

شیائومی میکس فلیپ

شیائومی می‌خواهد به زودی از گوشی تاشوی جدیدی تحت عنوان شیائومی میکس فلیپ به عنوان رقیبی برای گلکسی زد فلیپ رونمایی کند.

شیائومی در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در زمینه‌ی تولید گوشی هوشمند محسوب می‌شود اما در تولید گوشی‌های تاشو، هنوز آنقدر با تجربه نیست. در حال حاضر این شرکت فقط گوشی تاشو با مکانیزم شبیه به زد فولد دارد و آن‌ها را هم فقط در بازار چین برای فروش در دسترس قرار داده است. حالا اما خبری منتشر شده مبنی بر اینکه شیائومی میکس فلیپ قرار است به عنوان محصولی تاشو با مکانیزم زد فلیپ راهی بازار شود.

اینطور که از گزارشات پیداست، شیائومی قرار است در آینده‌ای نزدیک از گوشی میکس فلیپ رونمایی کند چون ماکت آن در پایگاه داده IMEI در کشور چین دیده شده که نشان می‌دهد وجود چنین محصولی قطعی است. حتی از شماره مدل آن هم با خبریم (2311BPN23C) و این یعنی به زمان عرضه و رونمایی از آن نزدیک شده‌ایم.

اینطور که از شایعات پیداست، شیائومی میکس فلیپ قرار است سال آینده به همراه میکس فولد ۴ راهی بازار شود که اگر این خبر حقیقت داشته باشد باید زمان زیادی را منتظر بمانیم. البته برخی دیگر اعتقاد دارند چون عدد ۲۳ در شماره مدل آن ذکر شده، پس باید انتظار داشته باشیم این محصول همین امسال راهی بازار شود. در هر دو صورت، نکته‌ی مثبت اینجاست که می‌دانیم این شرکت حداقل روی ساخت چنین محصولی کار می‌کند.

در رابطه با مشخصات فنی این محصول چیزی نمی‌دانیم اما با توجه به تصویری که از آن منتشر شده، می‌توانیم بگوییم این گوشی نمایشگر ثانویه‌ی بزرگی خواهد داشت که زیر دوربین‌های آن قرار می‌گیرد. همچنین سه دوربین برای آن در نظر گرفته می‌شود که شامل اصلی، فوق عریض و به احتمال فراوان، تله‌فوتو می‌شوند.

از آن جایی که شیائومی میکس فلیپ باید یک گوشی پرچم‌دار باشد، انتظار می‌رود به پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۳ به عنوان قلب تپنده مجهز شود. پردازنده‌ای که گفته می‌شود ماه آینده از راه می‌رسد. از آن جایی که شیائومی در باریک ساخت میکس فولد عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته، انتظار می‌رود میکس فلیپ هم یک گوشی بسیار باریک و خوش‌دست باشد.

در نهایت باید به بازار عرضه اشاره کنیم که متأسفانه بعید است این گوشی از بازار چین خارج شود. نمی‌تدانیم چرا اما شیائومی فعلا هیچ یک از گوشی‌های تاشوی خود را وارد بازار جهانی نکرده است. اما امیدواریم این سیاست شرکت چینی بعد از ورود مدل فلیپ تغییر کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا