شیائومی 13 هفتم اسفند با قیمت ۳۲ میلیون تومان به بازار عرضه می‌شود

شیائومی عرضه‌ پرچمدارانش در سراسر جهان را تایید کرد

شیائومی 13

شیائومی تایید کرد که گوشی‌های شیائومی 13 و شیائومی 13 پرو در سراسر جهان عرضه می‌شوند. تاریخ عرضه این گوشی‌ها ۲۶ فوریه اعلام شده است.

شیائومی تاریخ عرضه جهانی جدیدترین گوشی‌های هوشمند پرچمدارش، شیائومی 13 و 13 پرو، را مشخص کرده است؛ این گوشی‌ها قبل از برگزاری کنگره جهانی موبایل یعنی أواخر فوریه عرضه خواهند شد.

شیائومی غیر از دو نسخه‌ی پایه و پرو از جدیدترین پرچمدارش، نسخه‌ی 13 لایت را نیز اواخر ماه جاری وارد بازار می‌کند، اما نسخه‌ی اولترای این گوشی احتمالا در فصل بهار در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

مثل همیشه پیش از رونمایی رسمی، تصاویر و اطلاعاتی از محصولات جدید منتشر می‌شود که به این ترتیب می‌توان حدس زد که این دستگاه‌ها از چه ویژگی‌هایی برخوردار خواهند بود. این بار تصاویری از شارژر سریع ۹۰ واتی این گوشی‌ها به بیرون درز کرده است.

همانطور که شیائومی هم تایید کرده، سری Xiaomi 13 ابتدا در تاریخ ۲۶ فوریه (۷ اسفند ۱۴۰۱) به بازار جهانی عرضه خواهد شد. سپس شیائومی این سری از گوشی‌هایش را در بارسلونا در کنار MIUI 14 به نمایش خواهد گذاشت. هر دو دستگاه 13 و 13 پرو ابتدا در بازارهایی مانند اروپا و بریتانیا در دسترس قرار خواهند گرفت.

انتظار می‌رود که نسخه‌ی لایت این گوشی پرچمدار نیز اواخر ماه جاری به بازار جهانی عرضه شود. به این ترتیب پیش‌بینی می‌شود هر چهار مدل از سری گوشی‌های پرچمدار جدید این کمپانی چینی شامل Xiaomi 13 Ultra با Xiaomi 13، Xiaomi 13 Lite و Xiaomi 13 Pro در سطح جهانی عرضه شوند.

قیمت شیائومی 13 و شیائومی 13 پرو

بر اساس اطلاعاتی که منتشر شده قیمت گوشی‌های Xiaomi 13 به ترتیب برای نسخه ۸\۱۲۸ گیگابایتی ۷۱۲ دلار، نسخه‌ی ۸\۲۵۶ گیگابایتی ۸۰۶ دلار، نسخه‌ی ۱۲\۲۵۶ گیگابایت ۸۵۹ دلار و نسخه‌ی ۱۲\۵۱۲ گیگابایتی ۹۲۸ دلار خواهد بود.

Xiaomi 13 Pro نیز به ترتیب برای نسخه ۸\۱۲۸ گیگابایتی ۸۱۱ دلار، نسخه‌ی ۸\۲۵۶ گیگابایتی ۱۰۰۴ دلار، نسخه‌ی ۱۲\۲۵۶ گیگابایت ۱۰۶۴ دلار و نسخه‌ی ۱۲\۵۱۲ گیگابایتی ۱۱۵۰ دلار در اختیار مشتریان در سراسر جهان قرار خواهد گرفت.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا