اولین تصویر از جعبه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس لو رفت

طراحی چشم‌نواز همچون سایر بسته‌بندی‌های ایکس‌باکس

اولین تصویر از جعبه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس لو رفت عرفان خورسند ۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
جعبه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس

چندی پیش اولین تصویر از جعبه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس در سطح اینترنت منتشر شد که طراحی زیبای آن را نشان می‌دهد.

خبر بزرگ هفته‌ای که گذشت، اعلام رسمی قیمت و تاریخ عرضه‌ی جدیدترین کنسول‌های شرکت مایکروسافت بود. پیش‌خرید کنسول‌های سری اس و سری ایکس به ترتیب با قیمت ۲۹۹ و ۴۹۹ دلار از ۲۲ سپتامبر (اول مهر) شروع خواهد شد، اما یک خرده‌فروشی کانادایی به نام “Source” زودتر از موعد کنسول Xbox Series X را برای خرید در وب‌سایت خود لیست کرده است. در صفحه‌ی مخصوص این کنسول، چندین عکس از آن قرار داده شده که یکی از آن‌ها متعلق به جعبه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس است؛ چیزی که تاکنون دیده نشده بود.

این عکس که از نیم‌رخ سمت راست جعبه گرفته شده، طراحی زیبا و شیک آن را به خوبی نشان می‌دهد. در قسمت جلویی جعبه، نقشی بزرگ از شبکه‌ی تهویه‌ی بالای کنسول به همراه نور سبز رنگ زیبای آن به چشم می‌خورد و عبارات “1 TB SSD” و “4K 120 FPS” به همراه لوگوی ایکس‌باکس نیز روی آن نوشته شده است. در سمت کناری نیز تصویری کلی از کنسول و کنترلر آن قرار داده شده است. از قسمت‌های دیگر جعبه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس عکسی موجود نیست. طرح فعلی شاید بسته به منطقه‌ی فروش  و تنوع باندل‌ها دچار تغییر شود، اما مایکروسافت همواره حعبه‌ی کنسول‌های خود را با طراحی مینیمال عرضه کرده و این نسخه هم از رویکرد همیشگی این شرکت پیروی می‌کند. در کنار جعبه‌ی کنسول، عکسی هم از قسمت زیرین آن در وب‌سایت خرده‌فروشی سورس قرار داده شده که اولین بار است آن را می‌بینیم.

ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس از تاریخ ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان) فروش جهانی خود را آغاز خواهند کرد که یعنی حدودا دو ماه دیگر تا شروع رسمی نسل نهم کنسول‌های بازی فاصله داریم. با وجود این فاصله‌ی کوتاه، هنوز هم خبری از اعلام قیمت و تاریخ عرضه‌ی PS5 نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا