فیل اسپنسر: به‌زودی از بازی‌های ایکس باکس سری ایکس رونمایی می‌شود

نسل نهم نزدیک‌تر از همیشه

فیل اسپنسر: به‌زودی از بازی‌های ایکس باکس سری ایکس رونمایی می‌شود امیر سلیمی ۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ کنسول‌های بازی
xbox series x

فیل اسپنسر، رئیس تیم ایکس باکس، در آخرین اظهارات خود از نزدیک بودن زمان معرفی از بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس خبر داد.

با لغو شدن کنفرانس E3 2020 به دلیل گسترش ویروس کرونا، طرفداران بی‌صبرانه منتظر برنامه‌های جایگزین مایکروسافت برای این کنفرانس بودند. حال فیل اسپنسر در آخرین توییت خود و در جواب به پرسش طرفداران از برنامه‌های آتی آن‌ها برای سری ایکس، گفته که فاصله زمانی زیادی تا رونمایی از بازی‌ها سری ایکس باقی نمانده است.

تیم [ایکس‌باکس] در حال پیشبرد کارها به شکل عالی است. هرگز از برنامه‌های ایکس‌باکس تا به این اندازه هیجان‌زده نبوده‌ام. ما می‌دانیم شما خواهان شفافیت و اطمینان هستید. ما نیز می‌خواهیم همین را به شما ارائه دهیم، برای گام بعدی (بازی‌ها) نیاز به صبر زیادی نیست.

تاکنون مایکروسافت به طور پیوسته اطلاعات فنی بسیاری را در مورد سخت افزار نسل بعدی خود به اشتراک گذاشته است. ردموندی‌ها چندی پیش، جزئیات فراوانی از اجزا و مشخصات ایکس باکس سری ایکس و چگونگی عملکرد قابلیت پشتیانی از بازی‌های نسل قبلی منتشر کردند. با این وجود، لاین‌آپ بازی‌های ایکس باکس برای سال ۲۰۲۰ همچنان مرموز باقی مانده است.

حال، اظهارات رئیس ایکس باکس، تاییدی است بر شایعاتی که به برگزاری کنفرانس دیجیتالی ایکس باکس در ماه مه اشاره می‌کردند. با وجود اینکه شایعات از احتمال رونمایی از کنسول ایکس‌باکس سری اس و هدفونی جدید طی این رویداد خبر می‌دهند، به نظر نمی‌رسد شاهد این اتفاق باشیم تا تمام تمرکز تنها روی معرفی بازی‌ها باشد.

با توجه به گسترش تیم بازی‌سازی ایکس‌باکس و اضافه شدن استودیوهای با سابقه‌ای همچون آبسیدین، امیدواریم تیم ایکس باکس با دست پر آمده باشد و از انحصاری‌هایی متنوع و با کیفیتی رونمایی کند.

درآخر، افشا شدن لوگوی مایکروسافت برای سری ایکس حاکی از آمادگی مایکروسافت برای گرفتن ابتکار عمل از رقیب دیرینه خود است. درحالی که تیم ایکس باکس از شکل و جزئیات دقیق کنسول نسل بعدی خود پرده برداشته، سونی تنها به رونمایی از برخی اطلاعات سخت‌افزاری بسنده کرده است که می‌تواند برای افرادی که به مشخصات فنی مسلط نیستند، گیج کننده باشد. حال به نظر می‌رسد مایکروسافت آماده است تا با معرفی از اولین بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس، در بحث بازی‌ها نیز شفاف و مقدم‌تر از رقیب دیرینه خود عمل کند.

نظر شما چیست؟ نظرات خود را با ما و سایر کاربران سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا