#مهسا_امینی

ایکس‌باکس از کنترلر با طرح بازی‌های بتزدا رونمایی کرده است

شانس خود را برای برنده شدن امتحان کنید

ایکس‌باکس از کنترلر با طرح بازی‌های بتزدا رونمایی کرده است سورنا رضایی ۰ ۱۱ فروردین ۱۴۰۰
کنترلر با طرح بازی‌های بتزدا

اکانت رسمی ایکس‌باکس در شبکه‌ی اجتماعی توییتر ساعاتی قبل تصویری را به اشتراک گذاشت و از کنترلر با طرح بازی‌های بتزدا رونمایی کرد.

مایکروسافت طی سال‌های اخیر به خاطر کم بودن تعداد انحصاری‌های خود در مقایسه با سونی بارها از سوی گروهی از کارشناسان و طرفداران مورد انتقاد گرفت. مدیران شرکت که به خوبی از چنین ضعفی آگاهی داشتند، تصمیم گرفتند با خرید استودیوهای مختلف در راستای بهبود شرایط قدم بردارند. ردموندی‌ها اخیرا ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار پرداخته و زنمیکس مدیا را خریداری کردند. این شرکت در میان علاقه‌مندان به ویدیو گیم چندان شناخته شده نیست اما استودیوهای مشهوری از جمله بتزدا سافتورکس، آرکین، مشین گیمز، اید سافتور و تانگو گیم‌ورکس را مدیریت می‌کند. با خرید زنیمکس، ایکس‌باکس حالا امتیاز فرنچایزهای بزرگی مانند ولفنشتاین، دووم، الدر اسکرولز، دیس‌آنرد و فال‌اوت را به دست گرفته است.

اکانت رسمی ایکس‌باکس در شبکه‌ی اجتماعی توییتر ساعاتی قبل از کنترلر با طرح بازی‌های بتزدا رونمایی کرد. تعداد کنترلرها به رقم هفت رسیده و هر کدام بر اساس یکی از محصولات بتزدا مانند ولفنشتاین، فال‌اوت و دیس‌آنرد طراحی شده است. کنترلرهایی که به نمایش درآمد، در تعداد محدود ساخته شده و قرار نیست وارد بازارهای جهانی شوند. افرادی که به دنبال به دست آوردن کنترلر‌های جدید ایکس‌باکس هستند، می‌توانند شانس خود را در یک رقابت امتحان کنند. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده از کنترلرها را مشاهده کنید:

ایکس‌باکس با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود، شرایط حضور در رقابت برای برنده شدن کنترلر با طرح بازی‌های بتزدا را اعلام کرده است. بر این اساس، کاربران قبل از هر چیزی باید اکانت رسمی ایکس‌باکس در توییتر را فالو کرده و سپس پستی که با محوریت رقابت منتشر شده را با هشتگ XboxBethesdasweepstakes ریتوئیت کنند. کاربران باید توجه داشته باشند که اکانتشان عمومی (Public) باشد تا از شرایط حضور در رقابت برخوردار باشند. طبیعتا افرادی که با اکانت خصوصی (Private) اقدامات لازم را انجام دهند جایزه نصیبشان نخواهند شد. علاوه بر این، شرکت‌کنندگان باید حداقل سن قانونی را داشته باشند.

پس از اینکه مهلت شرکت در رقابت در تاریخ ۲۷ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ آوریل) به پایان رسید، یک نفر به عنوان برنده از میان شرکت‌کنندگان انتخاب می‌شود. فرد مورد نظر تمامی هفت کنترلر را به همراه یک کیف مخصوص و دفترچه‌ی آرت‌ورک بازی‌های بتزدا دریافت می‌کند که ارزش مالی‌شان در حدودا ۳۹۹ دلار است. در ضمن، ایکس‌باکس وعده داده برنده را در تاریخ ۳۰ فروردین (مصادف با ۱۹ آوریل) معرفی خواهد کرد.

تیم ایکس‌باکس و مدیران بتزدا سافتورکس اواخر اسفند یک کنفرانس برگزار کردند تا در جریان آن درباره‌ی آینده گفتگو کنند. با توجه به صحبت‌ها، تبدیل شدن بتزدا سافتورکس به زیرمجموعه‌ی مایکروسافت روی قراردادهایی که در گذشته به امضا رسیده‌اند تاثیری نمی‌گذارد. با این حال، محصولات آینده‌ی بتزدا تنها برای پلتفرم‌هایی عرضه می‌شود که ایکس‌باکس گیم پس روی آن‌ها در دسترس قرار دارد. سرویس مزبور در حال حاضر روی رایانه‌های شخصی، کنسول‌های ایکس‌باکس و همچنین به واسطه‌ی ایکس کلود روی تلفن‌های همراه هوشمند در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا