بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه دوم مارس

منتظر هشت بازی متنوع باشید

بازی‌های ماه مارس ایکس باکس گیم پس Crusader Kings III

شرکت سرشناس مایکروسافت چندی پیش فهرست اسامی بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه‌ی مارس ماه نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی را به اشتراک گذاشت که شامل هشت بازی جدید و سرگرم‌کننده می‌شود.

سرویس اشتراکی مایکروسافت کاتالوگی گسترده و متنوع از بازی‌های ویدیویی را در قالب یک اشتراک ماهانه با قیمتی نسبتا ارزان ارائه می‌دهد. این سرویس به لطف پشتیبانی مستمر ردموندی‌ها حسابی در میان بازیکنان محبوب شده و در حال حاضر بسیاری از کاربران پلتفرم‌های ایکس‌باکس و پی‌سی با عضویت در گیم پس هزینه‌های خود را تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهند. گیم پس هر هفته میزبان بازی‌های مختلفی است و هر از چند گاهی نیز عناوین جدید از همان روز عرضه به آن راه می‌یابند که در تازه‌ترین خبرها، ردموندی‌ها از ورود هشت بازی جدید در نیمه‌ی دوم ماه جاری میلادی خبر دادند.

اگر خاطرتان باشد، در نیمه‌ی نخست ماه جاری شاهد ورود آثار ارزشمندی از جمله Marvel’s Guardians of the Galaxy به این سرویس بودیم و حال در دومین موج عناوین جدید، گیم پس از امروز، ۲۶ اسفند، میزبان دو بازی Shredders و The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos برای هر سه پلتفرم کنسول، پی‌سی و کلاود بوده و به فاصله‌ی یک هفته‌ بعد، بازی Tainted Grail: Conquest صرفا برای کنسول به این سرویس اشتراکی راه می‌یابد.

همزمان با این عنوان، شرکت مایکروسافت بازی Zero Escape: The Nonary Games را برای سه پلتفرم کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود در نظر گرفته است. در روز چهارم فروردین (۲۴ مارس) نوبت به گل سرسبد این فهرست یعنی F1 2021 می‌رسد که این عنوان ریسینگ و شبیه‌ساز فرمول یک از طریق سرویس EA Play در دسترس کاربران کنسول‌ها قرار خواهد گرفت. در کنار آن، پی‌سی بازها هم می‌توانند از تجربه‌ی رایگان Norco لذت ببرند. در نظر داشته باشید که این عنوان از همان روز اول به گیم پس اضافه می‌شود.

بازی Crusader Kings III که در حال حاضر در پی‌سی گیم پس حضور دارد، از روز نهم فروردین ماه (۲۹ مارس) برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس منتشر خواهد شد که مشترکین گیم پس به طور رایگان قادر به تجربه‌ی آن هستند. از دیگر عناوین جدید گیم پس می‌توان به Weird West اشاره کرد که از همان روز نخست انتشار، در روز یازدهم فروردین (۳۱ مارس) در اختیار کاربران کنسول، پی‌سی و کلاود قرار خواهند گرفت.

در ادامه می‌توانید زمان‌بندی و فهرست اسامی بازی‌های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس در نیمه‌ی دوم ماه مارس سال جاری میلادی را مشاهده کنید:

۲۶ اسفند – ۱۷ مارس

 • Shredders — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
 • The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود

۲ فروردین – ۲۲ مارس

 • Tainted Grail: Conquest — کنسول
 • Zero Escape: The Nonary Games — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود

۴ فروردین – ۲۴ مارس

 • Norco — رایانه‌ی شخصی
 • F1 2021 — کنسول

۹ فروردین – ۲۹ مارس

 • Crusader Kings III — کنسول

۱۱ فروردین – ۳۱ مارس

 • Weird West — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود

طبق روند همیشگی، در کنار عرضه‌ی بازی‌های جدید در ایکس‌ باکس گیم پس، این سرویس با برخی از عناوین خداحافظی می‌کند. بر اساس اظهارات اخیر مایکروسافت، در نیمه‌ی دوم ماه مارس و از روز پنج‌شنبه، ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۱ (برابر با سی و یکم مارس امسال) سه بازی مختلف دیگر هم برای همیشه از دسترس مشترکین خارج خواهند شد. چند روز بعد، در روز دوشنبه، ۲۲ فروردین (۱۱ مارس) بسته‌های الحاقی Destiny 2 نیز از جمع عناوین گیم پس خارج می‌شوند.

البته، ردموندی‌ها مدعی هستند که تخفیف ۲۰ درصدی برای خرید هر کدام یک از این بازی‌ها برای مشترکین در نظر می‌گیرد. با توجه به حضور آثار مهیج و سرگرم‌کننده‌ در این فهرست، بهتر است فرصت را از دست ندهید و همین حالا از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرید. اسامی این آثار به شرح زیر است:

 • Madden NFL 20 — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
 • Narita Boy — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
 • Shadow Warrior 2 — کنسول و رایانه‌ی شخصی و کلاود
 • Destiny 2: Beyond Light — رایانه‌ی شخصی
 • Destiny 2: Shadowkeep — رایانه‌ی شخصی
 • Destiny 2: Forsaken — رایانه‌ی شخصی

گفتنی است که ایکس باکس گیم پس یکی از سرویس‌های پولی و اشتراکی شبکه‌ی پرمخاطب ایکس باکس لایو برشمرده می‌شود که کاربران کنسول‌های ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی صرفا با پرداخت مبلغ ده دلار می‌توانند ماهانه از تجربه‌ی رایگان بیش از چهارصد بازی ویدیویی مختلف لذت ببرند که بی‌شک عضویت در آن در بسیاری از هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کند. همچنین، اشتراک آلتیمیت یک پیشنهاد عالی دیگر از سوی ردموندی‌ها است که شامل عضویت ایکس باکس گیم پس و ایکس باکس لایو گلد می‌شود. به عبارتی، با این اشتراک می‌توانید علاوه بر بخش تک‌نفره و داستانی، به تجربه‌ی حالت چندنفره‌ی آنلاین بازی‌ها نیز بپردازید. عضویت یک ماهه‌ی این سرویس در حالت عادی به قیمت پانزده دلار قابل خریداری است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا