#مهسا_امینی

بازی‌های جدید Xbox Game Pass مشخص شدند

Dirt 5 و Code Vein به این سرویس اضافه می‌شوند

بازی‌های جدید Xbox Game Pass مشخص شدند عرفان بدری ۰ ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی‌های جدید Xbox Game Pass

شرکت Microsoft به تازگی از بازی‌های جدید Xbox Game Pass رونمایی کرده است و این بار هم قرار است شاهد اضافه شدن بازی‌های جذاب و سرگرم‌کننده‌ای به این سرویس باشیم. جدیدترین ساخته‌ی استودیوی Codemasters یعنی Dirt 5، احتمالا مهم‌ترین بازی از میان این عنوان جدید است.

پس از اضافه شدن بازی‌های باارزش و پرطرفداری مانند Control ،The Medium و Yakuza Remastered Collection به Xbox Game Pass می‌توان گفت که اکنون ارزش این سرویس اشتراکی از هر زمانی بیشتر شده است. مدتی پیش چند بازی جدید از جمله  Wolfenstein: Youngblood و Final Fantasy 12: The Zodiac Age به این سرویس افزوده شدند و اکنون شرکت Microsoft از بازی‌های جدید آن رونمایی کرده است.

این دفعه هم مانند دفعات پیش شاهد رونمایی از بازی‌های جذابی هستیم که قطعا می‌توانند اوقات خوشی را برای شما بسازند. شما در زیر می‌توانید لیست این عناوین را به همراه پلتفرم و تاریخ اضافه شدنشان به سرویس Xbox Game Pass را مشاهده کنید:

بازی‌های جدید Xbox Game Pass

  • Code Vein – برای رایانه‌های شخصی –  ۱۸ فوریه (۳۰ بهمن)
  • Pillars of Eternity II: Deadfire – Ultimate Edition – برای کنسول‌های Xbox و اندروید — در ۱۸ فوریه (۳۰ بهمن)
  • Wreckfest – برای رایانه‌های شخصی، کنسول‌های Xbox و اندروید – در ۱۸ فوریه (۳۰ بهمن)
  • Killer Queen Black – برای کنسول‌های Xbox و اندروید – در ۲۳ فوریه (۵ اسفند)
  • Dirt 5 – برای رایانه‌های شخصی، کنسول‌های Xbox و اندروید – در ۲۵ فوریه (۷ اسفند)
  • Elite Dangerous – برای کنسول‌های Xbox – در ۲۵ فوریه (۷ اسفند)
  • Superhot: Mind Control Delete – برای رایانه‌های شخصی – در ۲۵ فوریه (۷ اسفند)

Microsoft این ماه هم بازی‌های متنوعی برای سلیقه‌های مختلف به سرویس Xbox Game Pass اضافه کرده است. Dirt 5 و Wreckfest دو تا از بهترین بازی‌های اتومبیل‌رانی موجود هستند که می‌توانند علاقه‌مندان به این سبک را مدت‌ها سرگرم کنند. عنوان Code Vein شباهت زیادی به سری Dark Souls دارد و کسانی که علاقه‌مند به بازی‌های سخت هستند، می‌توانند از آن لذت ببرند. عنوان Pillars of Eternity II: Deadfire – Ultimate Edition به عقیده‌ی بسیاری یکی از بهترین بازی‌های نقش‌آفرینی نسل گذشته است که طرفداران این سبک به هیچ وجه نباید تجربه‌ی آن را از دست بدهند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا