فیل اسپنسر به خواسته‌های دارندگان ایکس‌باکس گوش می‌دهد

ایده‌های خودتان را به او بگویید

فیل اسپنسر به خواسته‌های دارندگان ایکس‌باکس گوش می‌دهد نیکان صبوری ۰ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
خواسته‌های دارندگان ایکس‌باکس

فیل اسپنسر همیشه به دنبال ایجاد یک جامعه‌ی بهتر برای کنسول مایکروسافت است به همین دلیل به نظرات و خواسته‌های دارندگان ایکس‌باکس گوش می‌دهد.

کنسول ایکس‌باکس می‌تواند قابلیتی داشته باشد که به کاربرانش اجازه دهد تا هر بازی که مد نظر دارند، روی حالت Auto-Updated قرار بگیرد. این ویژگی زمانی مطرح شد که یک دارنده‌ی ایکس‌باکس در توییتر برای فیل اسپنسر نوشت که ISP او مانند بسیاری دیگر دارای یک محدودیتی بوده و از مدیر ایکس‌باکس درخواست کرد که توانایی خاموش کردن، حالت Auto-Updated را به این دستگاه اضافه کند.

لازم به ذکر است که در کنسول ایکس‌باکس اگر چند بازی نیاز به به‌روزرسانی داشته باشد، کاربر باید منتظر بوده تا به صورت اولویت هر کدام از آن‌ها به اتمام برسد و این موضوع زمانی کاربر را اذیت می‌کند که در لیست بازی‌ها، عناوینی چون Modern Warfare و Apex Legends باشد که هر ماه با به‌روزرسانی‌های سنگینی روبرو می‌شوند.

فیل اسپنسر هم بعد از خواندن این توییت، گفت:

این ایده‌ی بسیار خوبی است. من هم معمولا بازی‌هایی را که نمی‌خواهم به‌روزرسانی شوند، حذف می‌کنم و اگر بخواهم دوباره آن‌ها را در آینده تجربه کنم از قابلیت Pin استفاده خواهم کرد. من نظر شما را به تیم توسعه می‌رسانم.

با این حساب به زودی ما قابلیت حذف Auto-Updated را خواهیم دید. معلوم نیست که این ویژگی چه زمانی به ایکس‌باکس وان اضافه می‌شود ولی احتمال این که این ویژگی را در کنسول نسل بعد مایکروسافت ببینیم، بسیار زیاد است. فیل اسپنسر معمولا زمان زیادی را صرف شبکه‌های اجتماعی خود می‌کند، او به تازگی از استودیوی سازنده‌ی سری Gears یعنی The Coalition بازدید کرد و پیشرفت‌های عناوین Gears Tactics و Gears 5 را مورد بررسی قرار داد. در کنار این موضوع طبیعی است که اسپنسر نمی‌تواند، جواب همه‌ی نظرات و ایده‌های دارندگان مایکروسافت را بدهد ولی او همیشه از ایده‌ها، نظرات و خواسته‌های دارندگان ایکس‌باکس استقبال می‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا