#مهسا_امینی

فیل اسپنسر از پیشرفت‌های سری Gears بازدید کرد

خبری در راه است؟

فیل اسپنسر از پیشرفت‌های سری Gears بازدید کرد نیکان صبوری ۰ ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ اخبار (گیم)
فیل اسپنسر سری Gears

مدیر بخش ایکس‌باکس یعنی فیل اسپنسر در توییتر خود اعلام کرد که از استودیوی The Coalition و پیشرفت‌های سری Gears بازدید کرد.

اگر شما علاقه‌ی زیادی به دیدن تصاویر و دانستن اتفاقات پشت صحنه‌ی صنعت بازی‌های ویدیویی دارید، بدون شک فیل اسپنسر، مدیر بخش ایکس‌باکس یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی شما برای دنبال کردن در شبکه‌های اجتماعی است. او همیشه در حال ارائه اطلاعاتی از روند توسعه و پیشرفت استودیو‌های ایکس‌باکس بوده و اخبار هیجان‌انگیزی روی صفحات اجتماعی خود به اشتراک می‌گذارد. از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به بازدید او از استودیوی تازه تاسیس The Initiative و تست کردن بازی جدید آن‌ها اشاره کرد.

حال طبق تصاویر و توییت‌های فیل اسپنسر، او به تازگی از استودیوی The Coalition که وظیفه‌ی ساخت و توسعه‌ی سری Gears را برعهده دارد، دیدن کرد. اسپنسر اولین توییت خود را به بازی Gears 5 اختصاص داد. او بیان کرد که در کنار کارگردان فنی بازی، Mike Rayner در حال مشاهده‌ی پیشرفت‌های بازی است. بسیاری بر این باوراند که آن‌ها در حال آزمایش و تست بازی روی کنسول نسل بعد ایکس‌باکس هستند و مدیر ایکس‌باکس در حال آزمایش به‌روزرسانی‌های بصری و عملکرد بازی Gears 5 روی این کنسول است. در ادامه، فیل اسپنسر توییتی هم در خصوص بازی Gears Tactics منتشر کرد و این بازی را اثری سریع و عمیق دانست.

Gears Tactics در سبک استراتژی و تاکتیکی بوده که بازیکن کنترل گروهی از COG را برعهده دارد. داستان این اثر در مورد سری اتفاقات روز‌های اولیه E-Day بیان می‌شود ولی ارتباطاتی هم به نسخه‌ی اصلی بازی هم دارد. این ارتباط بیشتر در خصوص کارکتر‌های بازی است. Gabriel Diaz نام فرمانده‌ی گروهی است که شما آن را کنترل می‌کنید؛ در واقع او پدر شخصیت اصلی بازی Gears 5 یعنی Kait Diaz است.

بازی Gears Tactics در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۸ آوریل ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و ویندوز منتشر خواهد شد. در کنار این موضوع کنسول ایکس‌باکس وان هم در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا