1%
  • 0/10

بازسازی سیستم اچیومنت‌های ایکس باکس در آینده نزدیک

تغییرات زیادی در راه است

بازسازی سیستم اچیومنت‌های ایکس باکس در آینده نزدیک ۱ ۱۲ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
اچیومنت های ایکس باکس

شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت مایکروسافت در طول سال جاری قصد بازسازی سیستم اچیومنت های ایکس باکس را دارد.

اگر اخبار بازی‌ها را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که پیش‌تر شایعه‌هایی مبنی بر اصلاح سیستم اچیومنت‌های ایکس باکس به گوش می‌رسید که در تازه‌ترین این گزارش‌ها، ظاهرا این سیستم قرار است در سال ۲۰۲۴ میلادی به طور عمومی در دسترس بازیکن‌ها قرار بگیرد.

بر اساس گزارش اخیر شپشال نیک از ایکس ارا، کار مایکروسافت در خصوص بازسازی سیستم اچیومنت‌های ایکس باکس به پایان رسیده و در ادامه سال جاری میلادی شاهد ارائه آن خواهیم بود. این منبع آگاه هنوز جزئیاتی از عملکرد سیستم جدید به اشتراک نگذاشته، اما آن‌طور که به نظر می‌رسد، ظاهرا این سیستم شبیه به پلاتینیوم پلی استیشن خواهد بود.

به عبارت دقیق‌تر، احتمالا در این سیستم بازیکن بعد از بازگشایی تمامی اچیومنت‌ها و اتمام کامل بازی، مدال پلاتینیوم را دریافت می‌کند. در کنار این‌ها، ممکن است که یک سری تغییرات در رابط کاربری برنامه نیز ایجاد شود. دقت داشته باشید هنوز تاریخ دقیقی برای راه‌اندازی سیستم جدید اچیومنت‌های ایکس باکس مشخص نشده و باید منتظر انتشار خبرهای موثق از سوی ردموندی‌ها بمانیم.

سیستم Xbox Achievements از جمله بخش‌هایی از شبکه ایکس باکس به شمار می‌رود که مایکروسافت در طول سال‌های اخیر تغییراتی در آن ایجاد نکرده است؛ به طوری که این سیستم در زمان عرضه کنسول نسل هفتم Xbox 360 در دسترس بازیکن‌ها قرار گرفت و با وجود گذشت دو نسل، همچنان همان شکل و شمایل قدیمی خود را دارد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با بازسازی اچیومنت های ایکس باکس در سال جاری میلادی و شباهت آن با پلاتینیوم پلی استیشن چیست؟ شما چه انتظارهایی از عملکرد این سیستم دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments