1%
  • 0/10

بازی‌های ایکس باکس و پلی استیشن را در توییتر استریم کنید

دستور ایلان ماسک

بازی‌های ایکس باکس و پلی استیشن را در توییتر استریم کنید ۰ ۱۲ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
استریم توییتر

به نظر می‌رسد که گیمرها به‌زودی می‌توانند بازی های ایکس باکس و پلی استیشن به طور مستقیم در توییتر استریم کنند.

در حال حاضر اغلب رسانه‌های اجتماعی راهی برای استریم دارند تا کاربرها بسیاری از اتفاق‌های روزمره خود را به طور زنده به نمایش بگذارند. در این میان، پلتفرم‌هایی از جمله توییچ و یوتیوب به لطف ویژگی‌های منحصر به فرد، امکان استریم حرفه‌‌ای‌تری را به کاربر به خصوص گیمرها ارائه می‌دهند.

در همین راستا، شبکه ایکس، توییتر سابق، از این ویژگی در کنسول‌ها محروم بوده و بازیکن‌های ایکس باکس و پلی استیشن قادر به استریم مستقیم در این پلتفرم نیستند. جالب‌تر اینکه پیش از خرید توییتر توسط ایلان ماسک، دارندگان کنسول‌ها می‌توانستند تصاویر و کلیپ‌های خود را مستقیما در این شبکه به اشتراک بگذارند، اما به دنبال تغییر و تحول‌های ایجاد شده، این امکان نیز از آن‌ها سلب شده است.

این در حالی است که پی‌سی بازها از مدت‌ها قبل قادر به استریم بازی‌ها در شبکه توییتر هستند. بر این اساس، شواهد امر گویای این موضوع است که ایکس این محدودیت را به‌زودی برطرف می‌کند و در آینده نزدیک بازیکن‌های ایکس باکس و پلی استیشن نیز می‌توانند در این شبکه استریم کنند.

ایلان ماسک، صاحب ایکس، به تازگی در پیامی اعلام کرده که آن‌ها هم اکنون مشغول توسعه قابلیت استریم شبکه هستند تا از این پس بازیکن‌های کنسول‌ها به طور مستقیم به حساب کاربری ایکس متصل شده و بازی‌ها را بدون هیچ محدودیتی در این پلتفرم استریم کنند.

لازم به ذکر است که هنوز تاریخ دقیقی برای ارائه این ویژگی مشخص نشده، اما برخی از گیمرها نسبت به سیاست‌های شبکه ایکس در خصوص تبلیغات اعتراض دارند. با این حال، جدا از امکان استریم، احتمالا قابلیت آپلود مستقیم کلیپ‌ها و اسکرین‌شات‌ها از کنسول در توییتر نیز فراهم خواهد شد. انتظار می‌رود در هفته‌ها و ماه‌های آتی اطلاعات بیشتری در این زمینه به اشتراک گذاشته شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments