1%
  • 0/10

تماشا کنید: مبارزه مردان ایکس و ربات‌های غول پیکر در کلیپ سریال X-Men 97

سنتینل‌های

تماشا کنید: مبارزه مردان ایکس و ربات‌های غول پیکر در کلیپ سریال X-Men 97 ۰ ۰۲ فروردین ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک

در حالی که فاصله چندانی با انتشار دو قسمت ابتدایی نداریم، مارول کلیپ سریال X-Men 97 را از طریق اکانت ایکس خود به اشتراک گذاشته است.

بخش انیمیشن مارول طی چند سال اخیر روی پروژه‌های متعددی کار کرده که یکی از آن‌ها X-Men 97 نام دارد. اثر مزبور دنباله‌ای برای سریال انیمیشنی X-Men: The Animated Series است که بین سال‌های ۱۹۹۲ الی ۱۹۹۷ میلادی از طریق شبکه فاکس روی آنتن رفت و از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار بود.

اکانت مارول در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) کلیپ سریال X-Men 97 را با دنبال کنندگان خود به اشتراک گذاشته است. این ویدیو بیش از یک دقیقه زمان داشته و مبارزه شخصیت‌های داستان با سنتینل‌ها را نشان می‌دهد. در صورتی که نمی‌دانید، سنتینل‌ها ربات‌های غول پیکری هستند که بطور اختصاصی برای یافتن و نابود سازی جهش یافتگان طراحی شده‌اند.

پس از اینکه والت دیزنی (Walt Disney) امتیاز فرنچایز مردان ایکس (X-Men) را بدست آورد، ایده احیای انیمیشن X-Men: The Animated Series در مارول مطرح شد. طبق یک گزارش غیررسمی، کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر مارول دو شرط برای موافقت با ساخت دنباله داشت: بدست آوردن امتیاز تم موسیقی سریال قدیمی و بازگرداندن صداپیشه‌های اصلی. از آنجایی که هر دو شرط عملی شد، به ساخت دنباله چراغ سبز نشان داد.

سریال X-Men 97 حدوداً یک سال پس از مرگ پروفسور چارلز اگزایور جریان دارد. جوی علیه جهش یافتگان بوجود آمده و حتی فعالیت‌های گروه مردان ایکس ممنوع شده است. در چنین شرایطی، مگنتو به سراغ جهش یافتگان آمده و سعی می‌کند در غیاب دوست قدیمی خود، رهبری‌شان را بر عهده بگیرد. در همین حین، مستر سینیستر قصد دارد کارِ جهش یافتگان را یکبار برای همیشه تمام کند.

فصل اول سریال X-Men 97 از ۱۰ قسمت تشکیل شده و دو قسمت ابتدایی امروز در دسترس علاقه مندان قرار می‌گیرد. بقیه قسمت‌ها هم بصورت هفتگی و روزهای جمعه منتشر خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments