1%
  • 0/10

پوستر جدید سریال X-Men 97 شخصیت ولورین را آماده نبرد به نمایش می‌گذارد

فاصله بسیار کمی با انتشار قسمت‌های جدید داریم

پوستر جدید سریال X-Men 97 شخصیت ولورین را آماده نبرد به نمایش می‌گذارد ۰ ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
پوستر جدید سریال X-Men 97

در حالی که فاصله چندانی با انتشار از طریق دیزنی پلاس نداریم، پوستر جدید سریال X-Men 97 به فضای مجازی آمده و تنها روی ولورین تمرکز دارد.

مارول اواخر دهه ۸۰ میلادی اولین سریال انیمیشنی بر اساس کمیک بوک‌های مردان ایکس (X-Men) را با نام X-Men: Pryde of the X-Men تولید کرد اما بخاطر مشکلات مالی مجبور شد آن را لغو کند. چند سال بعد، شرکت آمریکایی X-Men: The Animated Series را ساخت و از طریق شبکه فاکس روی آنتن برد. دومین سریال مردان ایکس محبوبیت زیادی را کسب کرد و حالا هم بعد از چند دهه، احیا شده است.

دنباله سریال X-Men: The Animated Series تحت عنوان X-Men 97 شناخته می‌شود. داستان پس از مرگ چارلز اگزاویر ملقب به پروفسور ایکس جریان دارد. نه تنها تنفر انسان‌های عادی از جهش یافتگان بیشتر شده، بلکه مشکلات دیگری سر راه شخصیت‌های داستان قرار می‌گیرد. مطابق انتظار، تمامی شخصیت‌های محبوب سریال اصلی از جمله ولورین در سریال دنباله حضور دارند.

اکانت استودیو مارول در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) پوستر جدید سریال X-Men 97 را منتشر کرده که روی ولورین (Wolverine) تمرکز دارد. اگرچه این جهش یافته محبوب در تریلرها، کلیپ‌ها و دیگر آیتم‌های تبلیغاتی حضور پررنگی داشته، پوستر مزبور اولین آیتم تبلیغاتی‌ای است که تنها لوگان را به نمایش می‌گذارد:

پوستر جدید سریال X-Men 97

صداپیشه ولورین در سریال جدید مردان ایکس کیست؟

کال داد (Cal Dodd) که صداپیشگی ولورین را در سریال X-Men: The Animated Series بر عهده داشت، وظیفه مشابهی را در سریال X-Men 97 انجام داده است. او بابت بازگشتش هیجان زده بوده و این موضوع را به وضوح می‌توان در پست‌های شبکه‌های اجتماعی‌اش مشاهده کرد. در ضمن، لوگان در سریال اصلی رهبر گروه بود اما بنظر می‌رسد در سریال جدید سایکلاپس جایگزینش شده باشد.

دو قسمت ابتدایی سریال X-Men 97 در تاریخ ۱ فروردین سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۰ مارچ) در دسترس قرار می‌گیرند. باقی قسمت‌ها هم بصورت هفتگی و در روزهای چهارشنبه منتشر خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments