بازی Redfall به یکی از بدترین عناوین تاریخ استیم تبدیل شد

ریزش شدید تعداد بازیکن‌ها

بازی Redfall به یکی از بدترین عناوین تاریخ استیم تبدیل شد حمید توحیدلو ۲ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
بدترین بازی های استیم

بازی Redfall در پی دریافت بازخوردهای منفی از سوی کاربرها، به یکی از بدترین بازی های تاریخ شبکه استیم تبدیل شد.

قرار بود که ردفال یکی از بزرگ‌ترین آثار انحصاری ایکس باکس در سال جاری باشد. با این وجود، با عرضه بازی همه انتظارها از بین رفت! این اثر اکشن به خاطر گیم‌پلی خسته‌کننده و ایرادهای اساسی باب میل بازیکن‌ها نبود و از همان ابتدا بازخوردهای منفی بسیار زیادی را دریافت کرد؛ به طوری که فیل اسپنسر، رئیس کل ایکس باکس، مجبور به عذرخواهی از هواداران شد.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که روز به روز وضعیت برای ردفال و استودیوی آرکین بدتر می‌شود. بر اساس تازه‌ترین لیست منتشر شده از کم امتیازترین بازی‌های شبکه استیم، Redfall از مجموع ۲۵۰ بازی، در رده چهاردهم جدول قرار دارد. به عبارت ساده‌تر، این عنوان از نظر بازخورد کاربرها هم اکنون به یکی از بدترین بازی‌های تاریخ استیم تبدیل شده است.

ماجرا صرفا به این یک مورد خلاصه نشده و تعداد بازیکنان ردفال در استیم طی روزهای اخیر به نسبت روز اول انتشار چیزی در حدود ۷۵ درصد کاهش یافته است. علاوه بر این، در روز جمعه، ۱۵ اردیبهشت ماه، تعداد بازیکنان این عنوان در استیم به پایین‌ترین حد خود یعنی ۷۵۱ نفر رسید که چنین رقمی برای یک بازی AAA و فرست پارتی که فقط سه روز انتشار آن گذشته، یک فاجعه است.

بهتر است بدانید لیست کم ‎امتیازترین بازی‌های استیم که در وب‌سایت Hall of Shame ارائه شده، با استفاده از هوش مصنوعی و طبق یک سری الگوریتم‌ها تهیه می‌شود. البته، در این رده‌بندی جدا از نمرات، تعداد نقدهای کاربرها و فاکتورهای دیگر در نظر گرفته می‌شود.

طبق این فهرست، اثر War of the Three Kingdoms بدترین بازی تاریخ شبکه استیم به شمار می‌رود. از طرفی، ردفال تنها بازی AAA حاضر در این لیست نیست و عناوین بزرگی از جمله Call of Duty: Warzone 2 و Battlefield 2042 نیز به ترتیب در مکان‌های ۲۵ و ۲۸ جدول حضور دارند.

بازی ردفال در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. طبق روال همیشه، مشترکین سرویس گیم پس به صورت رایگان می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا