به‌روزرسانی بازی World Of Warcraft: Dragonflight در راه است

پیشرفت و پسرفت!

به‌روزرسانی بازی World Of Warcraft: Dragonflight

بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment)، توسعه دهنده بازی دنیای وارکرفت (World of Warcraft)، به تازگی نهمین بسته الحاقی این بازی را بازنگری کرده و در قالب به‌روزرسانی بازی World Of Warcraft: Dragonflight به بازار ارائه کرده است. تغییرات ایجاد شده در این بسته الحاقی جدید به بازیکنان نگاهی اجمالی از تغییراتی می‌دهد که در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۲۳ در این بازی رخ خواهند داد.

شرکت بلیزارد از تارخ ۲۴ ژانویه و از آخرین به‌روزرسانی این بازی، یعنی نسخه ۱۰.۰.۵، برنامه دارد که دنیای وارکرفت را بهینه سازی و تجربه عالی‌تری را برای بازیکنان خود فراهم کند. تغییرات آتی در بازی نسبتاً قابل توجه خواهند بود و بازیکنان هم از آن‌ها تمجید کرده‌ و هم در مورد تحت تأثیر قرار گرفتن بخش‌های مورد علاقه خود ابراز تاسف کرده‌اند. به عنوان مثال، شوالیه‌های مرگ یا همان Death Knights قرار است افزایش قدرت قابل توجهی داشته باشند که هدف از آن‌ افزایش قدرت ضربات و آسیب‌ها، به خصوص ضربات ناشی از حرکت Blood and Frost است. از طرف دیگر شدت ضربات وارلاک‌ها (Warlocks) نیز در سراسر بازی بالا خواهد رفت.

در حالی که برخی از بخش‌ها قرار است بهبود پیدا کنند، بخش‌هایی دیگر هستند که به شدت دچار افت قدرت و کارایی خواهند شد. به عنوان مثال، تخصص‌های دروید مانند Restoration Druid قرار است تغییراتی دریافت کنند که خروجی بهبودی آنها را کاهش می‌دهد.، قدرت شفابخش کلاس جدید Preservation Evoker نیز به‌زودی کاهش می‌یابد، و چندین تغییر دیگر که بی‌شک باعث ناراحتی برخی از بازیکنان خواهند شد.

همچنین قرار است تغییراتی در محتوای PvP ایجاد شود، و تاکید بر متعادل کردن به‌روزرسانی‌های بخش‌هایی است که در PvP عملکرد خوبی داشته‌اند، مانند عامل شفا بخش Preservation Evoker. بلیزارد علاوه بر این‌ها، چند تغییر در توانایی‌ها و استعدادها معرفی کرده است که برخی از آن‌ها بسیار تاثیرگذار و برخی دیگر چندان کمک خاصی به بازیکن نمی‌کنند و صرفا جزو دسته جلوه‌های بصری محسوب می‌شوند.

یکی از مدیران انجمن این بازی در توییتر و در یک پست طولانی انجمن‌های رسمی توضیح داد که برخی از تغییرات ممکن است در نسخه ۱۰.۰.۷ PTR و تا تاریخ ۷ فوریه در به‌روزرسانی بازی World Of Warcraft: Dragonflight قابل مشاهده باشند و این نیز به دلیل نحوه انجام تست داخلی شرکت بلیزارد است. از سوی دیگر، تغییرات گسترده قرار است هفته آینده به عنوان بخشی از یک بسته الحاقی به نسخه فعلی ۱۰.۰.۵ اضافه شوند.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا تغییراتی که ایجاد خواهند شد بازی را بهتر می‌کنند یا باعث پسرفت آن می‌شوند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا