#مهسا_امینی

تماشا کنید: اولین بسته‌ی الحاقی World Of Warcraft Classic معرفی شد

تاریخ دقیق انتشار فعلا مشخص نیست

تماشا کنید: اولین بسته‌ی الحاقی World Of Warcraft Classic معرفی شد سورنا رضایی ۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی بلیزارد اینترتینمنت در جریان رویداد بلیزکان 2021 از اولین بسته‌ی الحاقی World Of Warcraft Classic رونمایی کرد.

بلیزارد اینترتینمنت طی سال‌هایی که از عرضه‌ی World Of Warcraft می‌گذرد، مجموعا هشت بسته‌ی الحاقی برای بازی محبوب خود منتشر کرده که هر کدام بسیاری از محتویات محبوب را حذف و محتویات جدیدی را اضافه کردند؛ محتویاتی که چندان مورد استقبال قرار نگرفتند. با ادامه‌دار شدن این روند، طرفداران پروپاقرص وارکرفت به طریق‌های مختلف از بلیزارد می‌خواستند نسخه‌ی اولیه‌ی WoW را در دسترسشان قرار دهد. درخواست‌های کاربران با عرضه‌ی Cataclysm که سومین بسته‌ی الحاقی به شمار می‌رود به اوج خود رسید. این بسته‌ی الحاقی تقریبا تمام جهان بازی را تغییر داد و بسیاری از محتویات قدیمی را از دسترس خارج کرد؛ اقدامی که به هیچ وجه به مذاق طرفداران قدیمی خوش نیامد.

مدیران بلیزارد اینترتینمنت در ابتدا تمایلی به انتشار نسخه‌ی کلاسیک World Of Warcraft نداشتند. آن‌ها معتقد بودند نسخه‌های کلاسیک آنطور که طرفداران به یاد می‌آورند جذاب نبودند. مدیران همچنین تاکید داشتند انتشار نسخه‌ی کلاسیک در کوتاه مدت کاربران را بازمی‌گرداند اما در بلند تاثیر چندانی نخواهد داشت. برخلاف آن چیزی که بلیزارد گمان می‌کرد، درخواست‌های طرفداران برای انتشار نسخه‌ی کلاسیک نه تنها با کاهش مواجه نشد، بلکه افزایش می‌یافت. آن‌ها نهایتا از موضع خود پایین آمده و انتشار نسخه‌ی کلاسیک را تایید کردند. این محصول در حال حاضر تحت عنوان World Of Warcraft Classic قابل‌تجربه است. نکته‌ی جالب ماجرا اینجا است که عرضه‌ی آن باعث شد مشترکان وارکرفت دو برابر شوند.

بلیزارد اینترتینمنت در جریان بلیزکان 2021 اولین بسته‌ی الحاقی World Of Warcraft Classic را معرفی کرد. این بسته‌ی الحاقی به کاربر اجازه می‌دهد ماجراجویی‌های خود را در آنسوی دارک پروتال، یعنی Outlands ادامه دهد. همچنین سقف لول افزایش یافته و کاربر می‌تواند کاراکتر خود را تا رقم ۷۰ آپگرید کند، در حالی که ۶۰ بالاترین رقم ممکن در حال حاضر به شمار می‌رود. مانند آنچه در گذشته رخ داده بود، اولین بسته‌ی الحاقی WoW محتویات تازه‌ای را به بازی خواهد آورد که از شاخص‌ترینشان می‌توان به نژادهای Draenei و Blood Elf، سیستم Jewelcrafting و فلایینگ مانت اشاره کرد. انتخاب شیمن و پالادین به عنوان کاراکتر اصلی فارغ از فرقه‌ای که به آن تعلق دارید، دیگر محتوایی است که به همراه Burning Crusade Classic از راه می‌رسد.

مانند آنچه برای World Of Warcraft Classic رخ داده، بسته‌ی الحاقی Burning Crusade Classic به مرور زمان دانجن‌ها (Dungeon) و ریدهای (Raid) تازه‌ای دریافت می‌کند. در ضمن، تجربه‌ی این بسته‌ی الحاقی نیازی به پرداخت مبلغ اضافی ندارد و مشترکان WoW با اشتراک خود می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. کاربران همچنین حق انتخاب دارند تا کاراکترهایشان به Outlands ورود پیدا کند یا در دنیای اصلی باقی بمانند.

لازم به ذکر است اولین بسته‌ی الحاقی WoW Classic در حال حاضر رمان انتشار دقیقی ندارد و تنها می‌دانیم در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت. در ضمن، نسخه‌ی بتای Burning Crusade Classic به‌زودی عرضه می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا