#مهسا_امینی

بازیگران Wonder Woman 1984 از حس و حال این فیلم می‌گویند

گل گدوت: پرنسس دایانا عاقل‌تر و بالغ‌تر از همیشه است

بازیگران Wonder Woman 1984

گل گلدوت و کریستن ویگ بازیگران Wonder Woman 1984 در بخشی از مصاحبه‌ی جدید خود به حس و حال این فیلم پرداختند.

واندر وومن با حضور در Batman v Superman: Dawn of Justice رسما وارد دنیای سینمایی دی‌سی شد و پس از آن هم در یک فیلم اختصاصی تحت عنوان Wonder Woman حضور پیدا کرد. این اثر که در جریان جنگ جهانی اول روایت می‌شد، سعی داشت به گذشته‌ی پرنسس دایانا پرداخته و نحوه‌ی ورود او به دنیای انسان‌ها را نشان دهد. دومین فیلم اختصاصی این ابرقهرمان هم ساخته شده و در آستانه‌ی اکران قرار دارد؛ فیلمی که بسیاری از طرفداران نسبت به دنباله یا بازسازی بودن آن شک دارند.

وب سایت Total Film چندی پیش مصاحبه‌ای را با گل گدوت (Gal Gadot) و کریستن ویگ (Kristen Wiig) انجام داد که به ترتیب نقش واندر وومن و چیتا را در Wonder Woman 1984 ایفا می‌کنند. خبرنگار که به خوبی از شک و شبهه‌ی طرفداران با خبر بود تصمیم گرفت سوالی را مرتبط با این موضوع بپرسد. ابتدا گدوت به صحبت پرداخت و گفت این فیلم حس و حال یک دنباله را به مخاطب انتقال نمی‌دهد؛

داستان قسمت دوم به محض پایان یافتن قسمت اول آغاز نمی‌شود. همان‌طور که می‌دانید، ماجراهای قسمت اول ۶۶ سال پیش به پایان رسید. بنابراین، پرنسس دایانا بیش از شش دهه به تنهایی مشغول خدمت به بشریت و انجام کارهای خیر بوده است.

قسمت دوم داستانی مستقل دارد. پرنسس دایانا و استیو ترور تنها المان‌های مشترک میان قسمت اول و دوم هستند. اگر این دو را نادیده بگیریم، با یک دنیا و دوران جدید روبرو هستیم. حتی شخصیت پرنسس دایانا هم نسبت به گذشته تغییر کرده است.

پس از آن، نوبت به کریستن ویگ رسید تا درباره‌ی Wonder Woman 1984 صحبت کند:

این فیلم شباهتی به یک دنباله ندارد چون همه چیز در آن تفاوت دارد. این موضوع را می‌توانید در پوسترها، موسیقی‌ها و غیره ببینید. زبان طراحی پوسترها به طور واضحی تغییر کرده است. وقتی یک دنباله می‌سازید، باید ارتباطی بینشان وجود داشته باشد اما این … .

گل گدوت سپس جمله‌ی کریستن ویگ را تکمیل کرد:

اثری کاملا مستقل است. فیلم اول پرنسس دایانا را به عنوان شخصیتی بی‌تجربه به تصویر می‌کشید اما او در قسمت دوم به فردی باتجربه تبدیل شده است. او برای چندین دهه در دنیای انسان‌ها بوده و عاقل‌تر و بالغ‌تر از همیشه است. شخصیت او در این قسمت تکامل یافته است.

پتی جنکینز (Patty Jenkins) کارگردان Wonder Woman 1984 در مصاحبه‌ای که اواسط اردیبهشت انجام داده بود، به تفاوت میان اولین و دومین فیلم اختصاصی واندر وومن اعتراف کرد. در پایان، لازم به ذکر است که نهمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی از تاریخ ۱۱ مهر (مصادف با ۲ اکتبر) به سینماهای ایالات متحده‌ی آمریکا خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا