پتی جنکینز آرزو می‌کند تاریخ اکران Wonder Woman 1984 جلو بیفتد!

پشیمانی کارگردان زن شگفت‌انگیز از تأخیر اکران فیلم

تاریخ اکران Wonder Woman 1984

پاییز سال گذشته اعلام شد که تاریخ اکران Wonder Woman 1984 به سال ۲۰۲۰ موکول شده است. حال کارگردان فیلم از این اتفاق اظهار ندامت کرده است. با ما همراه باشید.

پیش از تأخیر خوردن تاریخ اکران دومین فیلم شخصیت واندروومن، قرار بود این فیلم را در آبان امسال رو پرده ببینیم. علیرغم ناامیدی طرافداران از این موضوع، برادران وارنر دلایل خوبی برای آن آورد و اذعان داشت که تمایل نداشته فرایند ساخت فیلم شتاب‌زده جلو رود. حال که به ماه نوامبر نزدیک می‌شویم، پتی جنکینز به این نتیجه رسیده که کاش این تاریخ عقب نمی‌افتاد و طرفداران انتظار بیشتری نمی‌کشیدند، چرا که نسخه اولیه فیلم بسیار خوب است!

در ویدیویی که به تازگی منتشر شده، پتی جنکینز اعتراف می‌کند که خود جزو افرادی بوده که مایل به تأخیر تاریخ اکران Wonder Woman 1984 بوده‌اند، اما حالا که برداشت اولیه را تماشا کرده، آرزو می‌کند کاش این تاریخ تغییر نمی‌کرد:

اینطور بود که می‌گفتم «ببینید، باید تابستان ۲۰۲۰ باشد». انگار که باید چنین می‌شد و این چیزی است که همیشه خواسته‌ام. اما حالا نسخه‌ای از فیلم را تماشا کرده‌ام و می‌گویم «اوه خدای من! می‌شود دوباره به همان تاریخ برگردیم؟! بی‌نهایت مشتاقم این فیلم را منتشر کنیم».

این اولین باری نیست که جنکینز از روند تولید فیلمش ابراز خشنودی می‌کند. وی پیش‌تر در جریان فستیوال فیلم Sundance، در مصاحبه با ددلاین لب به تحسین بسیار از Wonder Woman 1984 گشود. وی از نوع برداشت این فیلم از دهه ۱۹۸۰ بسیار راضی است و اعتقاد دارد آنچه که به نمایش درآمده، بسیار متفاوت است.

فیلم Wonder Woman 1984 در ۵ خرداد سال آینده به روی پرده نقره‌ای سینما خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا