#مهسا_امینی

تریلر جدید Wonder Woman 1984 کاراکتر مونث چیتا را به نمایش می‌گذارد

هر آنچه باید از کاراکتر چیتا در فیلم زن شگفت‌انگیز بدانید

تریلر جدید Wonder Woman 1984 کاراکتر مونث چیتا را به نمایش می‌گذارد بهزاد شعبانی ۰ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ دی‌سی
تریلر جدید Wonder Woman 1984

ساعاتی پیش طی رویداد DC Fandom، همان طور که انتظار می‌رفت تریلر جدیدی از فیلم Wonder Woman 1984 منتشر شد که طی آن با کاراکتر چیتا یا همان باربارا ان مینروا با هنرنمایی کریستن ویگ آشنا می‌شویم.

بدون شک فیلم زن شگفت‌انگیز 1984 یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال جاری میلادی به حساب می‌آید؛ عنوانی که به واسطه انتشار ویروس کرونا تاریخ اکرانش دچار تاخیر شد اما این بار به نظر می‌رسد که شرکت برادران وارنر به اکران این فیلم در مهر ماه سال جاری اصرار دارد. در همین راستا، شاید جالب باشد که بدانید در پایان این تریلرم رسما اعلام شد که این فیلم قطعا در پرده‌های نقره‌ای به نمایش گذاشته می‌شود!

در تریلر جدید Wonder Woman 1984 شاهد این هستیم که شخصیت مکسول لرد به عنوان یکی از مهم‌ترین ویلن‌های این فیلم معرفی می‌شود؛ شخصیتی که سعی می‌کند تا با وعده‌های دروغین، در دل مردم جا باز کند تا بتواند به اهداف شوم خود برسد. او به همه قول داده که رویاهای تمام مردم را با واقعیت پیوند بزند؛ وعده‌ای که می‌دانیم صرفا یک شعار است!

وجود چنین شخصیتی و تاثیرهای او در ساختار پلات اصلی فیلم، دقیقا همان چیزی است که با اتفاقات تاریخی و حتی سیاسی دهه ۸۰ میلادی مطابقت دارد؛ با این حال، مکسول تنها شخصیت منفی این فیلم نیست! این بار قرار است شاهد مبارزاتی نقس‌گیر بین زن شگفت‌انگیز و چیتا باشیم.

باربارا مینروا کسی که است که مهارت‌ها و لقب چیتا را از آن خود کرده و حسابی واندر وومن را به دردسر می‌اندازد. مبارزات هیجان‌انگیز و نفس‌گیری که بین این دو کاراکتر مونث جریان دارد، ثابت می‌کند که فیلم Wonder Woman 1984 حسابی در مسیر موفقیت قرار دارد.

قرار است که فیلم جدید واندروومن در تاریخ ۲ اکتبر مصادف با ۱۲ مهر ماه در سینماها اکران شود؛ با این حال، در فریم پایانی تریلر جدید Wonder Woman 1984 در رویداد DC Fandom، تنها به این نکته اشاره شد که این فیلم در سینماها اکران می‌شود اما هیچ حرفی از تاریخ اکران به میان نیامد تا همچنان این مسئله، در هاله‌ای از ابهام باشد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا