#مهسا_امینی

پوستر جدید Wonder Woman 1984 را از اینجا ببینید

تاریخ انتشار برای بازارهای بین‌المللی اعلام شد

Wonder Woman 1984

به تازگی پوستر جدیدی از فیلم ابرقهرمانی Wonder Woman 1984 منتشر شده که از حضور این عنوان در Comic Con Experience خبر می‌دهد.

همان‌طور که می‌دانید، ویروس کرونا مشکلات زیادی را برای تولیدکنندگان به‌وجود آورده و محدودیت‌هایی را برای آن‌ها ایجاد کرده است. این موضوع برای Wonder Woman 1984 هم صادق بوده و تا کنون عوامل فیلم چندین بار تاریخ عرضه‌ی این عنوان ابرقهرمانی را تغییر داده‌اند. فیلم جدید واندر وومن ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۲ آذر سال ۱۳۹۸ (مصادف با ۱۳ دسامبر سال ۲۰۱۹) به سینماها بیاید اما مدتی بعد این تاریخ به ۵ دی ماه (مصادف با ۲۵ دسامبر سال جاری میلادی) تغییر کرد.

یک پوستر کاملا جدید برای فیلم مورد انتظار Wonder Woman 1984 منتشر شده که برای طرفداران آن هیجان‌انگیز است. طبق اطلاعات منتشر شده، قرار است فیلم جدید زن شگفت‌انگیز در Comic Con Experience یا همان CCXP حاضر باشد. این رویداد ماه آینده در تاریخ ۶ دسامبر (مصادف با ۱۶ آذر ماه) در برزیل برگزار می‌شود و آثار کمیکی مختلف در آن حضور پیدا می‌کنند.

زن شگفت انگیز

مدتی پیش عوامل Wonder Woman 1984 تاریخ انتشار آن را برای بازارهای بین‌المللی اعلام کردند. طبق اطلاعات منتشر شده، فیلم جدید زن شگفت‌انگیز در تاریخ ۱۶ دسامبر (مصادف با ۲۶ آذر ماه امسال) در در بلژیک، بلغارستان، مصر، استونی، فرانسه، یونان، هلند، ایسلند، اندونزی، پرتغال، آفریقای جنوبی، سوئیس و انگلستان پخش می‌شود. در ۱۷ دسامبر سال جاری (مصادف با ۲۷ آذر) این عنوان در کشورهای برزیل، دانمارک، مکزیک، سنگاپور و امارات متحده عربی منتشر می‌شود. بقیه‌ی کشورها هم از  ۱۸ تا ۲۶ دسامبر سال جاری میلادی می‌توانند زن شگفت‌انگیز را تماشا کنند.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد این فیلم ابرقهرمانی دی‌سی بیشتر بدانید، می‌توانید مطلب نگاهی جامع به فیلم Wonder Woman 1984 را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا