فیلم سینمایی Wonder Woman 1984 از لحاظ فنی آماده است

مدت زمان نسخه‌ی اولیه‌ مشخص شد

فیلم سینمایی Wonder Woman 1984

در حالی که شش ماه تا آغاز اکران فیلم سینمایی Wonder Woman 1984 باقی مانده، کارگردان این اثر از پایان روند تولید و آماده شدن نسخه‌ی قابل تماشا خبر داد.

پتی جنکینز (Patty Jenkins) که در رویداد کامیک‌کان برزیل حاضر بود، مصاحبه‌ای را با خبرنگار وب سایت کلایدر انجام داد. کارگردان فیلم سینمایی Wonder Woman 1984 در بخشی از این مصاحبه اعلام کرد قسمت دوم Wonder Woman از لحاظ فنی آماده شده و می‌توان به تماشای آن نشست. نکته‌ی جالب اینجاست که تا آغاز اکران رسمی نهمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی شش ماه فاصله داریم:

کار تدوین هم به پایان رسیده و فیلم آماده است. از آن‌جایی که این فیلم تا چند ماه دیگر اکران نمی‌شود، برای اولین بار در دوران فعالیتم این فرصت برای من به‌وجود آمده تا از دیگر دست‌اندکاران بپرسم می‌توانم در انجام کارهای جزئی باقی مانده کمک کنم یا خیر. چون فیلم از لحاظ فنی آماده است، خودم را مشغول کار‌های نه چندان مهم می‌کنم.

کارگردان Wonder Woman 1984 در بخش دیگری از مصاحبه‌ی خود به صحبت درباره‌ی مدت زمان نسخه‌ی اولیه پرداخت. پتی جنکینز نخست توضیح داد از آن دسته کارگردانان نیست که نسخه‌ی اولیه‌ی فیلم‌هایشان بیش از ۳ ساعت و نیم می‌شود. او سپس گفت مدت زمان نسخه‌ی اولیه‌ی جدیدترین اثرش ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه است. قسمت اول Wonder Woman دو ساعت و ۲۰ دقیقه زمان داشت.

در حال حاضر، هیچ گونه جزئیاتی از داستان دنباله‌ی Wonder Woman در دسترس نیست. تنها می‌دانیم که پرنسس دایانا یا همان واندر وومن در جریان این اثر با با چیتا و لرد مکسول روبرو خواهد شد. اینکه سه شخصیت مورد نظر چطور و چگونه مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند فعلا مشخص نشده است. ایفای نقش چیتا بر عهده‌ی کریستن ویگ (Kristen Wiig) قرار دارد. از مهم‌ترین آثار این بازیگر آمریکایی می‌توان به Bridesmaids و فرنچایز How to Train Your Dragon اشاره کرد.

ایفای نقش لرد مکسول هم به پدرو پاسکال (Pedro Pascal) سپرده شده است که با نقش‌آفرینی به‌عنوان اوبرین مارتل در فصل چهارم سریال Game of Thrones به شهرت رسید. او در صنعت سینما هم فعالیت می‌کند و تاکنون در آثار اکشنی مانند Kingsman: The Golden Circle و The Great Wall حضور پیدا کرده است. او همچنین اخیرا در سریال The Mandalorian به ایفای نقش‌ اصلی پرداخت. این اثر از پلتفرم دیزنی پلاس پخش می‌شود.

فیلم سینمایی Wonder Woman 1984 در ابتدا قرار بود از اوایل نوامبر سال جاری میلادی به سینماها بیاید اما مدتی پس از آغاز روند فیلمبرداری، اکران آن تاخیر خورد. این اثر اکنون برای اکران از تاریخ ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ (مصادف با ۵ ژوئن سال ۲۰۲۰) برنامه‌ریزی شده است. در ضمن، پیش از آغاز اکران قسمت دوم Wonder Woman، فیلم Birds of Prey را خواهیم داشت که از اواسط بهمن سال جاری شمسی در سینماهای آمریکا اکران می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا