تاریخ انتشار بازی Wolfenstein: Youngblood روی رایانه‌های شخصی تغییر کرد

یک روز قبل از بازیکنان کنسول‌های بازی کشتن نازی‌ها را تجربه کنید.

تاریخ انتشار بازی Wolfenstein: Youngblood روی رایانه‌های شخصی تغییر کرد aiazam ۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی Wolfenstein Youngblood

طبق اعلام کمپانی بتزدا، تاریخ انتشار بازی Wolfenstein: Youngblood بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی تغییر کرده و حالا این دسته از بازیکنان یک روز زودتر از بازیکنان کنسول‌های بازی فرصت تجربه‌ی این بازی جذاب سبک تیراندازی را پیدا خواهند کرد.

بازی Wolfenstein: Youngblood در سبک تیراندازی اول شخص است که وقایع آن در آینده‌ و برای نسل جدید جهان بازی اتفاق می‌افتد. طبق اعلام قبلی انتظار می‌رفت که این بازی جذاب کمپانی بتزدا (Bethesda) تا چند روز آینده منتشر شود. با این همه اگر شما بازی‌ها را بر روی رایانه‌های شخصی خود تجربه می‌کنید و بسیار مشتاق هستید تا بازی مورد انتظار این کمپانی بازی را زودتر تجربه کنید، برای شما خبر خوشی داریم، چرا که به نظر می‌رسد این بازی یک‌روز قبل از زمان تعیین شده بر روی این پلتفرم منتشر خواهد شد.

کمپانی ناشر این بازی خبر تغییر تاریخ انتشار بازی Wolfenstein: Youngblood را در پاسخ به توییت یکی از کاربران در شبکه‌ی اجتماعی توییتر خود منتشر کرده است. طبق این توییت نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Wolfenstein: Youngblood یک روز پیش از سایر نسخه‌ها در تاریخ سوم مرداد ماه (بیست و پنجم ماه جولای) منتشر خواهد شد.

هنوز به درستی روشن نیست که چرا این کمپانی بتزدا تصمیم گرفته است که یک روز زودتر بازی Wolfenstein: Youngblood را منتشر کند، ولی از پاسخ‌هایی که کاربران توییتر به این توییت داده‌اند چنین برداشت می‌شود که هنوز کاربران از عملکرد این کمپانی آمریکایی در مورد بازی دیگر آن یعنی بازی Fallout 76 ناراحت هستند. از طرفی دیگر رویداد Quakecon در تاریخ سوم مرداد ماه افتتاح خواهد شد و شاید بتزدا برنامه‌ای برای این بازی در این رویداد ترتیب داده است و به همین دلیل تصمیم گرفته است که زودتر این بازی جذاب را در معرض نمایش بگذارد.

با این همه هنوز به صورت قطعی نمی‌توان در این مورد اظهار نظر کرد. اکنون می‌دانیم که کاربران رایانه‌های شخصی یک روز زودتر به تجربه‌ی این بازی مشغول خواهند شد و بنابراین امکان لو رفتن روند بازی برای دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.

علاوه بر رایانه‌های شخصی، بازی Wolfenstein: Youngblood  در تاریخ چهارم مرداد ماه (بیست و ششم مرداد ماه) بر روی کنسول‌های بازی پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا