#مهسا_امینی

تماشا کنید: کلیپ جدیدی از فصل دوم سریال Witcher منتشر شد

فصل دوم سریال Witcher در آستانه انتشار

 کلیپ جدیدی از فصل دوم سریال Witcher منتشر شده که نشان می‌دهد، ینیفر و تیسایا در مورد نبرد Sodden Hill بحث می کنند. مجموعه The Witcher از سال ۲۰۱۹ توسط نتفلیکس به نمایش درآمده و به دلیل صحنه‌های منحصر به فرد اکشن، جهان‌سازی و انتخاب شخصیت‌های داستان‌های آندژی ساپکوفسکی مورد تحسین قرار گرفت. محبوبیت این سریال منجر به ساخت فصل دوم  این اثر که در ۱۷ دسامبر پخش می‌شود و ساخت فصل سوم آن که قبلاً اعلام شده بود، شد.

برخلاف The Last Wish از آندژی ساپکوفسکی که عمدتاً بر گرالت تمرکز می‌کند، فصل اول The Witcher از سه خط زمانی که تدریجاً همگرا می‌شدند برای دنبال کردن داستان زندگی گرالت با بازی هنری کویل، سیری با بازی فریا آلن و ینیفر با بازی آنیا چالوترا استفاده کرد. داستان سیری چندین دهه قبل از ملاقات با گرالت آغاز شد، زمانی که تیسایا او را برای مطالعه جادو به آرتوزا آورد. در پایان فصل اول، ده‌ها جادوگر به همراه ینیفر و تیسایا به Sodden رفتند تا از آن در برابر ارتش Nilfgaard دفاع کنند. ینیفر پس از غرق شدن، یک تیسایای ضعیف را پیدا کرد و با وجود رابطه جنجالی آن‌ها، اعتراف کرد که تیسایا او را نجات داده و  ینیفر سپس هرج و مرج درونی خود را بر روی دشمنانش آزاد کرد. سرنوشت ینیفر پس از نبرد Sodden Hill در پایان فصل اول نامعلوم ماند و همه معتقد بودند که او مرده است. با این حال، کلیپ‌های تبلیغاتی فصل دوم نشان می‌دهند که او در نهایت توسط نیروهای Nilfgaardian پیدا خواهد شد.

ینیفر و تیسایا در رابطه با نبرد Sodden Hill بحث می‌کنند

 اخیراً یک کلیپ جدید از ینیفر و تیسایا از فصل دوم به اشتراک گذاشته شده‌ است. این کلیپ نشان می‌دهد که این دو در مورد اقدامات ینیفر در Sodden Hill در پایان فصل اول بحث می کنند. در حقیقت تیسایا می‌خواهد که ینیفر به Vilgefortz اجازه دهد تا اعتبار این پیروزی را بر عهده بگیرد. زمان و مکان این تعامل مشخص نیست، اما ممکن است به آرتوزا بازگردد. 

پس از رها کردن ینیفر، گرالت سرانجام سیری را در پایان فصل اول پیدا کرد. فصل دوم، اقتباسی است از Blood of Elves اثر  آندژی ساپکوفسکی و گرالت و سیری را به کائر مورهن، قلعه‌ای قدیمی که جادوگران در آن آموزش می‌دهند، می‌برد. در آنجا، گرالت با مرشد خود، وزمیر با بازی کیم بودنیا، جادوگر لمبرت با بازی پل بولیون، و تعدادی دیگر از شکارچیان هیولا، دوباره متحد خواهد شد. این در حالی است که ینیفر که توسط نیلفگارد نگهداری می‌شد از آنجا فرار می‌کند. هنوز مشخص نیست که ینیفر چگونه از نبرد Sodden Hill جان سالم به در برده است. یا چگونه او پس از اینکه نیروهای نیلفگاردی او را در جنگل پس از این نبرد پیدا کردند، از چنگ آن‌ها فرار کرد.  

فصل دوم سریال Witcher در تاریخ ۱۷ ماه دسامبر توسط نتفلیکس منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا