#مهسا_امینی

شانت رنه ویلسون و بوید هلبروک بازیگران جدید نسخه بعدی فیلم ایندیانا جونز

آخرین حضور فورد در نقش ایندیانا جونز؟

شانت رنه ویلسون و بوید هلبروک بازیگران جدید نسخه بعدی فیلم ایندیانا جونز نیما خدارحمی ۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
بازیگران فیلم ایندیانا جونز

هریسون فورد (Harrison Ford) یا به‌دید بسیاری از طرفداران سینما ایندیانا جونز دو بازیگر جدید را درکنار خود دارد. دست‌اندرکاران نسخه بعدی فیلم ایندیانا جونز از روند روبه‌رشد توسعه این فیلم خبر می‌دهند.

نسخه بعدی سری فیلم ایندیانا جونز بار بازیگران خود را با افزودن ستاره Logan یعنی بوید هلبروک (Boyd Holbrook) و ستاره The Resident یعنی شانت رنه ویلسون (Shaunette Renee Wilson) تکمیل کرد. هریسون فورد شخصیت اصلی این فیلم اولین بار با حضور در نقش یک باستان شناس که همیشه شلاق چرمی‌اش را همراه دارد، سال ۱۹۸۱ در فیلم Raiders of the Lost Ark روی صحنه آمده و آخرین حضور او به‌عنوان ایندیانا جونز به سال ۲۰۰۸ و حضور در فیلم Kingdom of the Crystal Skull ختم می‌شود. طرفداران انتظار حضوری قوی از فورد در فیلم سال ۲۰۰۸ داشتند که باحضور شیا لابیوف (Shia LaBeouf) حضور فورد کم‌رنگ‌تر شده و این فیلم رنگ‌وبوی ایندیانا جونز همیشگی را نداشت.

سال ۲۰۱۲ و به‌دنبال خرید Lucasfilm توسط دیزنی، آن‌ها تصمیم به معرفی نسخه پنجم این سری ماجراجویی را پس از چهار سال یعنی در سال ۲۰۱۶ گرفتند، ولی این فیلم تابدین لحظه در مراحل ابتدایی توسعه گیر کرده است. تابه‌حال چندین نویسنده مختلف برای تنظیم داستانی خوب و درخور ایندیانا جونز تلاش کرده و درسمت دیگر استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) وظیفه کارگردانی این فیلم را به کارگردان فیلم Ford v Ferrari یعنی آقای جیمز منگلد (James Mangold) واگذار کرد. درهمین حین ما اعتقاد داریم که تیم بازیگری این فیلم بسیار خوب جمع‌آوری شده و باید آماده شروع فیلم برداری در تابستان امسال و اکران آن در سال ۲۰۲۲ باشیم. مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) و توماس کرشمن (Thomas Kretschmann) درکنار ستاره سریال تلویزیونی Fleabag یعنی فوئب والربریج (Phoebe Waller-Bridge) در این فیلم حضور خواهند داشت. تابدین لحظه نقش هیچ‌یک از بازیگران رسانه‌ای نشده است.

حال دو بازیگر جدید نیز به این لیست اضافه شده‌اند. طبق خبر اخیر وبسایت Deadline، دست‌اندرکاران نسخه بعدی فیلم ایندیانا جونز، بوید هولبروک و شانت رنه ویلسون را به لیست بالا افزوده‌اند. هولبروک پس از شگفت زده کردن دنیای سینماوسریال در سریال Narcos، توانسته خود را در چندین پروژه بزرگ مانند The Predator در سال ۲۰۱۸ و همچنین فیلم Logan ساخته منگلد ثابت کند. درسوی دیگر ویلسون موفق به ایفای نقش در Billions و همچنین فیلم The Resident شده است. ویلسون توانست نقشی کوچک در فیلم Black Panther را نیز به‌خود اختصاص دهد.

در زمان اکران نسخه پنجم فیلم ایندیانا جونز، هریسون فورد وارد دهه هشتم زندگی خود خواهد شد و به عقیده بسیاری این فیلم آخرین نسخه ایندیانا جونز با حضور هریسون فورد دوست داشتنی خواهد بود. پس از خروج او ازمیان بازیگران Star Wars، به‌نظر علاقه او به پذیرفتن نقش‌ها کم‌رنگ شده و سن بالا اثرات خود را گذاشته است. نوازنده معروف فیلم یعنی آقای جان ویلیامیز (John Williams) نیز با اکران این فیلم از ۹۰ سال گذر کرده و به‌نظر باید با موسیقی او در فیلم‌های ایندیانا جونز نیز خداحافظی کنیم، پس این فیلم فرصتی عالی برای لذت بردن از بازیگری فورد همراه با موسیقی ویلیامز است.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد ما درباره نقش هیچ‌یک از بازیگران مطلع نبوده و هولبروک و ویلسون نیز از این قاعده مستثنی نیستند. بااین حال بدون شک طرفداران ایندیانا جونز از شنیدن اخبار مثبت و روند پیش‌روی خوب این فیلم به‌قدر کافی خوشحال هستند. طرفداران و البته فعالان رسانه همه منتظر فیلمی درخور ایندیانا جونز و البته بازیگران خوب این سری هستند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا