پاسخ ابهام آمیز ویلیام دفو به سوالی درباره حضور نورمن آزبورن در Spider-Man 3

دفو و جملات تکراری!

حضور نورمن آزبورن در Spider-Man 3

ویلیام دفو در مصاحبه اخیر خود با وب سایت The Wrap سوالی پیرامون حضور نورمن آزبورن در Spider-Man 3 را با جملاتی ابهام‌آمیز پاسخ داده است.

جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی طی ماه‌های آتی از راه می‌رسد. با این حال، استودیوهای سونی و مارول سکوت کرده و هیچ گونه جزئیات رسمی‌ای را پیرامون داستانش به اشتراک نمی‌گذارند. در همین حین، سایت‌های خبری و افشاگرها به منابع خود در داخل استودیوها اتکا کرده و به واسطه آن توانسته‌اند اطلاعات خوبی را کسب کنند؛ اطلاعاتی که انتظار را برای Spider-Man: No Way Home سخت کرده است.

شایعه‌های زیادی طی یک سال گذشته با محوریت Spider-Man: No Way Home منتشر شده است. اینطور که به نظر می‌رسد، پیتر پارکر تام هالند (Tom Holland) در جریان تازه‌ترین ماجراجویی خود با مرد عنکبوتی‌های متعلق به دیگر خط‌های زمانی ملاقات می‌کند؛ مردهای عنکبوتی‌ای که نقش‌آفرینی‌شان روی دوش‌های توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) قرار دارند. البته ماجرا به همین جا ختم نمی‌شود. گزارش‌هایی زیادی به فضای مجازی آمده‌اند مبنی بر اینکه آنتاگونیست‌های فیلم‌های قدیمی مرد عنکبوتی مانند دکتر اختاپوس، گرین گابلین و مرد شنی بازگشته و برای پیتر دردسر می‌سازند. در حال حاضر تجدید دیدار با دکتر اختاپوس قطعی شده اما اطلاعات قابل‌استنادی پیرامون موارد دیگر وجود ندارد.

ویلیام دفو (Willem Dafoe) چندی پیش گفتگویی را با وب سایت The Wrap انجام داد که یکی از سوالاتش به حضور نورمن آزبورن در Spider-Man 3 اختصاص داده شده بود. بازیگر آمریکایی در ابتدا گفت پاسخی به این پرسش ندارد اما در ادامه جمله‌ای ابهام‌آمیز را به زبان آورد:

در حال حاضر در پروژه‌های مختلفی کار می‌کنم.

فکر می‌کنم وقتی یک فیلم روی پرده نقره‌ای آمد، زمانش فرا رسیده تا درباره‌اش صحبت کنید.

بازیگران معمولا حضور خود را در Spider-Man: No Way Home به صورت صریح رد یا تایید کرده‌اند؛ برای مثال، می‌توان به اندرو گارفیلد اشاره کرد که در پاسخ به سوالی پیرامون پوشیدن دوباره لباس مرد عنکبوتی اعلام کرد در No Way Home حضور نداشته و بهتر است طرفداران انتظارات خود را چندان بالا نبرند. مثال دیگر، آلفرد مولینا (Alfred Molina) است. او در یکی از مصاحبه‌های صریحا فاش کرد در محصول مشترک سونی و مارول حضور داشته و نقش همان دکتر اختاپوسی را ایفا کرده که در Spider-Man 2 دیده بودیم. از آن‌جایی که آنتاگونیست در انتهای فیلم می‌میرد، در حال حاضر مشخص نیست بقا و بازگشتش چگونه توجیه می‌شود.

نخستین باری نیست که ویلیام دفو در پاسخ به سوالی درباره حضور نورمن آزبورن در Spider-Man 3 جملات ابهام‌آمیزی را بیان می‌کند. او در مصاحبه خود با وب سایت Collider گفته بود ترجیح می‌دهد درباره فیلم‌های آینده‌اش صحبت نکرده تا آن‌ها به سینماها بیایند.

طبق شایعه‌ها، چهره‌های آشنا حاضر در Spider-Man: No Way Home تنها به شخصیت‌های قدیمی فرنچایز مرد عنکبوتی خلاصه نمی‌شود. مرد مورداک هم در این فیلم حضور داشته و وکیل مدافع پیتر پارکر در دادگاه خواهد بود؛ دادگاهی که با محوریت فاجعه لندن برگزار می‌شود. در صورتی که به یاد ندارید، مرد عنکبوتی مقصر آن اتفاقات معرفی شد.

فیلم جدید مرد عنکبوتی از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا