احتمال کنسل شدن سریال The Last of Us وجود دارد

آیا سریال مورد انتظار The Last of Us لغو خواهد شد؟

کنسل شدن سریال The Last of Us

پس از اخبار و اطلاعاتی که در رابطه سریال مورد انتظار و اقتباسی The Last of Us منتشر شد، اکنون نگرانی‌هایی وجود دارد که این مجموعه لغو شود. این هفته برای شرکت وارنر برادر دیسکاوری( Warner Bros. Discovery)، مالک دی‌سی کمیکس و HBO بسیار وحشتناک بود. این شرکت فیلم Batgirl را که با بودجه ۹۰ میلیون دلاری در حال ساخت و قرار بود مایکل کیتون (Micheal Keaton) در این فیلم بار دیگر لباس بتمن را به‌تن کند، کنسل کرد و این فیلم دیگر از سرویس HBO Max پخش نخواهد شد. علاوه بر لغو بت‌گرل، وانر برادر خبر کنسل شدن ساخت انیمیشن Scoob 2 برای HBO Max را نیز اعلام کرد. تعداد دیگری از این پروژه‌ها بنا به دلایل مالی و انتظار نامناسب کسب شده از سمت شرکت، مراحل تولید آن‌ها لغو شدند.

همچنین گزارش اخیر TheWrap بیان می‌کند که ۷۰ درصد از تیم توسعه HBO Max اخراج خواهند شد، زیرا به‌نظر می‌رسد این سرویس تصمیم دارد از محتوای فیلم و سریال فاصله بگیرد. حال همین مسئله موجب نگرانی طرفداران و مخاطبان برای آینده سریال The Last of Us شده است. سریالی که مراحل تولید آن تقریبا به پایان رسیده و پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۲۳ منتشر شود، حالا بخاطر تغییرات و تصمیمات جدید وانر برادر معلوم نیست که آیا پخش خواهد شد یا لغو.

البته باید در نظر گرفت که سریال The Last of Us در HBO نمایش داده خواهد شد و سریال اصلی سرویس HBO Max نیست. تفاوت آن‌ها این است که HBO در شبکه تلویزیونی پخش می‌شود و نمایش آن هم‌زمان در HBO Max نیز در جریان است، ولی سریال‌های اصلی HBO Max معمولا در سرویس آنلاین منتشر می‌شوند. بنابراین این احتمال وجود دارد که سریال The Last of Us کنسل نشود.

از نظر شما احتمال کنسل شدن سریال The Last of Us  وجود دارد یا خیر؟ از انتظاراتی از این سریال اقتباسی دارید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا