آیا شاهد بازی God of War: Ragnarok در مراسم PlayStation Showcase خواهیم بود؟

انتظار طولانی دیدار دوباره کریتوس به پایان می‌رسد؟

آیا شاهد بازی God of War: Ragnarok در مراسم PlayStation Showcase خواهیم بود؟ نیما خدارحمی ۰ ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
God of War Ragnarok در PlayStation Showcase

می‌توان با اطمینان گفت که طرفداران سونی و پلی استیشن این روزها بیش از هرچیز دیگری منتظر اخبار بازی God of War: Ragnarok هستند و به‌نظر چیزی تا برآورده شدن آرزوهای آن‌ها باقی نمانده است.

یکی از فعالان معتبر دنیای بازی‌های ویدیویی اعلام کرد که بازی God of War: Ragnarok (نام غیر رسمی نسخه بعدی سری God of War) در مراسم پیش‌روی سونی در تاریخ ۹ سپتامبر، برابر با ۱۹ شهریور ماه سال جاری حضور خواهد داشت. ما درحال حاضر می‌توانیم ادعا کنیم که هیچ اطلاعاتی از نسخه بعدی سری GoW در دست نداریم، بااین حال اینگونه به‌نظر می‌رسد که سکوت سونی به‌زودی شکسته خواهد شد و بالاخره اطلاعاتی تازه از این بازی که اولین مرتبه سال گذشته معرفی شد به دست ما خواهد رسید.

با توجه به توییت اخیر نیک بیکر (Nick Baker) از فعالان دنیای بازی‌های ویدیویی که همیشه اخبار موثقی در اختیار ما قرار داده، بازی God of War: Ragnarok بدون شک در مراسم PlayStation Showcase حضور خواهد یافت. بیکر هیچ سخنی از زبان خود برای ما بیان نکرد، بااین حال اسکرین‌شاتی که به‌نظر به مکالمه او و یکی از منابع معتبرش اشاره داشت را به اشتراک گذاشت. طبق این اسکرین‌شات، زمانی که بیکر از این منبع نامشخص درباره اخبار پیش‌روی God of War می‌پرسد، منبع او حضور God of War: Ragnarok در مراسم PlayStation Showcase را تایید می‌کند.

این نکته را نباید نادیده گرفت که پیش‌تر نیز بسیاری از فعالان انتشار اطلاعات تازه از نسخه بعدی سری خدای جنگ در آینده نزدیک که به مراسم پیش‌روی سونی و پلی استیشن نیز اشاره داشت را بسیار محتمل می‌دانستند. استودیو Santa Monica و پلی استیشن سال گذشته از اولین تریلر این بازی رونمایی کردند و پس از آن ما هیچگونه اطلاعات تازه‌‌ای از این بازی به غیر انتشار آن برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ در سال ۲۰۲۲ دریافت نکرده‌ایم و بدون شک ذهن ما و طرفداران مملو از پرسش‌های بی پاسخ است. همانطور که پیش‌تر اشاره شد ما هنوز نمی‌دانیم نام رسمی این بازی چیست و امیدواریم حداقل از نام رسمی آن در مراسم PlayStation Showcase مطلع شویم.

مراسم PlayStation Showcase در تاریخ پنج‌شنبه، ۹ سپتامبر سال ۲۰۲۱ در ساعت ۱ بعد از ظهر به وقت لس آنجلس و نیمه شب جمعه، ۱۹ شهریور ماه در ساعت ۱۲:۳۰ نیمه شب به وقت تهران برگزار می‌شود. به‌نظر شما چه بازی‌هایی در این مراسم معرفی خواهند شد؟ شما چه انتظاراتی از این مراسم دارید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا