چرا نقشه محبوب Estate باید در Call of Duty Modern Warfare 2 باشد؟

یاد آور خاطرات تلخ و شیرین گذشته باز می‌گردد؟

نقشه Estate در Call of Duty Modern Warfare 2

نقشه Estate در Call of Duty Modern Warfare 2 یادآور خاطرات تلخ و شیرین بسیاری برای ما بوده و در حالی که به شدت محبوب است، خشم و نفرت ما را بر می‌انگیزد. اما آیا این نقشه باید در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 سال ۲۰۲۲ وجود داشته باشد؟ به نظر ما بله؛ اما چرا؟

از زمان معرفی رسمی بازی Call of Duty Modern Warfare 2، کاربران در شبکه‌های اجتماعی مختلف درخواست‌های بسیاری از توسعه دهندگان داشته‌اند و همانطور که انتظارش را داشتیم، بسیاری از این درخواست‌ها مربوط به نسخه‌های قدیمی سری مدرن وارفر و باز گرداندن برخی محتوای نوستالژیک به بازی جدید استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) است. کاربران عکس‌های بسیاری از سلاح‌های بازی Call of Duty Modern Warfare 2 سال ۲۰۰۹ را در کنار نقشه‌ها و مدهای این بازی منتشر کرده و امیدوارند شاهد حضور دوباره آن‌ها این بار در نسخه سال ۲۰۲۲ بازی Call of Duty Modern Warfare 2 باشند و یکی از اولین درخواست‌های آن‌ها، باز گرداندن نقشه بی نظیر Estate است!

اگر همین حالا به بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ سال ۲۰۰۹ فکر کنید، بدون شک نقشه‌های بسیاری برای حضور در نسخه ۲۰۲۲ پیش از Estate به خاطرتان می‌آید و از جمله آن‌ها می‌توان به نقشه Terminal، Rust و Highrise اشاره داشت که تا به امروز نیز ما شاهد ویدیوها و اسکرین شات‌های کاربران در این نقشه‌های افسانه‌ای هستیم. لازم به ذکر است که وجود نقشه Highrise در بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ سال ۲۰۲۲ تایید شده و ما شاهد نقشه Rust در بازی Call of Duty Modern Warfare سال ۲۰۱۹ و نقشه Terminal در برخی نسخه‌های دیگر سری بازی کالاف دیوتی از جمله Call of Duty Infinite Warfare بوده‌ایم، با این وجود حضور دوباره آن‌ها در بازی مدرن وارفر ۲ سال ۲۰۲۲ هر کسی را شاد و سر خوش می‌کند. در حال حاضر، نقشه Estate اصلی‌ترین نامزد ریمستر شدن در نسخه سال ۲۰۲۲ بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ است. اما چه دلایلی به جز درخواست کاربران برای وجود این نقشه در بازی سال ۲۰۲۲ کالاف دیوتی وجود دارد؟

نقشه Estate نقشه‌ای عالی برای مدهای جدید بازی Call of Duty Modern Warfare 2 است

نقشه Estate در نسخه سال ۲۰۰۹ بازی مدرن وارفر ۲، بیش از آنکه نقشه‌ای محبوب برای بازی‌های مولتی پلیر آنلاین باشد، نقشه‌ای محبوب برای سرورهای شخصی کاربران و مبارزات دوستانه بود. ساختار کلی نقشه با بسیاری نقشه‌های مرسوم تفاوت داشت و همه چیز آن، حول محور مکانی واحد یا به عبارت دیگر یک خانه غم زده و فوق العاده معروف (اگر منظورم را بدانید!) جریان داشت و به همین دلیل منطقه اسپاون کاربران و به طور کلی جریان بازی به طرزی متفاوت و عجیب و غریب نسبت به دیگر نقشه‌ها پیش می‌رفت که آن را برای مبارزات ۶ در برابر ۶ بسیار نامناسب می‌کرد. اما این نقشه خاطراتی فوق العاده درخشان را برای کاربران در دو مد رقم زد.

اولین مدی که در این نقشه درخشان ظاهر شد، مد Gunfight بود چرا که کاربران درون خانه به مبارزه پرداخته و به تمام اتاق‌ها دسترسی داشتند و همین موضوع هر اتاق را تبدیل به زمین مبارزه‌ای جداگانه نسبت به دیگر اتاق‌ها می‌کرد! شما پس از مرگ ممکن بود در همکف، زیر زمین یا طبقه بالا اسپاون شوید و در دم وارد مبارزه‌ای حساس و پر تنش می‌شدید که بهشت کاربران در مد Gunfight است. ایده مبارزات Gunfight در خانه‌ای وسیع با اتاق‌های متعدد، ایده‌ای ناب بود که کاربران به صورت حداکثری از آن بهره بردند. علاوه بر آن، سرعت بالای بازی کالاف دیوتی در این نقشه بسیار کارآمد بود و در زمان تجربه مد Gunfight در نقشه Estate در Call of Duty Modern Warfare 2 خروش آدرنالین در بدنتان را حس می‌کنید!

دیگر مدی که ما باور داریم در این نقشه درخششی خیره کننده خواهد داشت، مد فاش شده Attackers vs. Defenders است که وجود آن در بازی Call of Duty Modern Warfare 2‌ هنوز توسط توسعه دهندگان تایید نشده است. طبق اطلاعات فاش شده، این مد شباهت زیادی با بازی Rainbow Six Siege خواهد داشت. این مد حول محور یک مکان چرخیده و کاربران که به دو دسته تقسیم شده‌اند، هر کدام نقشی جداگانه اختیار کرده و به جنگ گروه مقابل می‌روند. این مد از قابلیت ریوایو (Revive) بهره برده و کاربران تیم مدافع قادر به قوی سازی فضای اطراف خود خواهند بود. البته از آنجایی که سری بازی کالاف دیوتی از قابلیت تخریب محیط بهره نبرده، ما کمتر حس و حال عنوانی چون Rainbow Six Siege را دریافت خواهیم کرد. با توجه به تمام این‌ها، نقشه Estate در Call of Duty Modern Warfare 2 می‌تواند یکی از چند گزینه بی نظیر برای پیاده سازی چنین مدی باشد.

وجود نقشه Estate در بخش داستانی بازی Call of Duty Modern Warfare 2

بدون شک حضور نقشه Estate در Call of Duty Modern Warfare 2 بی نظیر بوده و وجود فضای کوهستانی در اطراف آن، می‌تواند فضایی بی نظیر از لحاظ جلوه‌های بصری را در اختیار ما قرار دهد، اما وجود آن در بخش داستانی بازی موضوعی کاملا متفاوت است. بسیاری این نقشه را نه به دلیل خاطرات ناب در بخش آنلاین بازی، بلکه به عنوان محل مرگ شخصیت دوست داشتنی گوست (Ghost) می‌شناسند.

ما می‌دانیم که گوست یکی از اصلی‌ترین شخصیت‌های بخش داستانی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 خواهد بود و باز گرداندن این نقشه در بخش داستانی می‌تواند جذاب و البته شاید غمگین کننده باشد. بدون شک اگر کاربران این نقشه را در بخش داستانی بازی تماشا کنند، قلبشان به تپش افتاده چون ما می‌دانیم که تاریخ تکرار می‌شود! البته ما نمی‌دانیم، شاید ژنرال شپرد (General Shepherd) بار دیگر به گوست خیانت کرده یا گوست پیش از خیانت متوجه همه چیز شود! باز گرداندن نقشه Estate در بخش داستانی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ می‌تواند معانی بسیاری برای ما داشته باشد و بدون شک دست اینفینیتی وارد برای تشریح داستانی تازه در مکانی آشنا باز است.

ما باور داریم فارغ از اینکه نقشه Estate در کدام بخش از بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ وجود داشته باشد، وجود آن الزامی بوده و کاربران را شاد و البته غمگین می‌کند. بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر، برابر با ۶ آبان ماه برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی منتشر خواهد شد. نظر شما درباره بازگشت نقشه Estate در Call of Duty Modern Warfare 2 چیست؟ شما چه داستانی را با این خانه منفور، محبوب و معروف تعریف می‌کنید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا