شخصیت نیگلوس بلک در بازی Hogwarts Legacy

ارتباط شخصیت نیگلوس بلک در بازی Hogwarts Legacy با هری پاتر چیست؟

بلک کمک بزرگی به هری کرده بود

نیگلوس بلک در بازی Hogwarts Legacy نقش مدیر مدرسه را در قرن ۱۹ میلادی بازی می‌‌کند، اما ارتباط جالبی بین او و جهان هری پاتر وجود دارد.

در واقع وقتی که سال گذشته بازی Hogwarts Legacy با تریلرها و ویدیوهای مختلف معرفی شد، بسیاری از طرفداران به این فکر بودند که با برگشتن به دنیای جادوگری و مدرسه هاگوارتز، چه چیزهایی را پیدا می‌کنند که پیش‌تر در فیلم‌های سری هری پاتر مشاهده کرده‌اند و عملا چه ارتباط‌های داستانی بین این بازی و جهان جادوی Harry Potter وجود دارد.

به گفته سازندگان، جهان این بازی دقیقا همان دنیای جادوگری هری پاتر است که در فیلم‌ها دنبال کرده بودیم، به همین ترتیب نیز هر اتفاقی که در سال‌های پیش از سری فیلم Fantastic Beasts افتاده باشد، در بازی قابل مشاهده است. با این وجود، نام‌هایی در این بازی شنیده می‌شوند که ممکن است برای بسیاری از طرفداران، جالب و عجیب باشند.

برای مثال، دو استاد اصلی مدرسه هاگوارتز در بازی Hogwarts Legacy، پرفسور بلک و ویزلی هستند؛ نام‌هایی که ما با شخصیت سیریس بلک (Sirius Black) و وخانواده ویزلی‌ها (Weasley) به خاطر داریم. این در حالی است که در این بازی، این دو نام متعلق به نیگلوس (Nigellus Black) و ماتیلدا ویزلی (Matilda Weasley) بوده و آن‌ها عملا از اجداد این دو خانواده هستند.

نیگلوس بلک کیست؟

شخصیت فینیس نیگلوس بلک در بازی Hogwarts Legacy به عنوان مدیر معرفی می‌شود. نیگلوس در قرن ۱۹ میلادی به مدت بیش از ۲۰ سال به عنوان مدیر در مدرسه هاگوارتس مشغول به کار بود و هنگام فراگیری درس‌های جادو در سن جوانی، خود در خانه اسلیدرین (Slytherin) انتخاب شده بود.

در کتاب‌های سری هری پاتر، از نیگلوس بلک به عنوان یکی از منفورترین اساتید مدرسه هاگوارتز یاد می‌شود، کسی که عملا رفاه حال دانش‌آموزان چندان هم برایش مهم نیست و خیلی تنبل است!‌ همچنین او از افرادی بوده که به طبق سنت خاندان بلک، به اصیل‌زاده بودن جادوگران اهمیت ویژه‌ای می‌داده و مشنگ‌ها را طرد می‌کرده است.

ارتباط نیگلوس بلک در بازی Hogwarts Legacy با هری پاتر چیست؟

اگر شخصیت سیریس بلک را به خاطر داشته باشید، قاعدتا می‌دانید که نیگلوس بلک نیز ارتبط فامیلی با او دارد. نیگلوس یکی از اجداد بزرگ سیریس بوده و از همین جهت نیز به خود هری پاتر مرتبط می‌شود. اما یک نکته بسیار جالب درباره این شخصیت، وجود قاب عکس متحرک او در دفتر مدیر مدرسه هاگوارتز، در فیلم‌ها و کتاب‌های هری پاتر است!

در واقع اگر دقت کرده باشید، قاب عکس نیگلوس بلک در فیلم The Order of The Phoenix دیده می‌شود. همچنین یک نکته بسیار جالب درباره این کاراکتر در کتاب‌های سری هری پاتر وجود دارد که نقش آن را در داستان مهم می‌کند. هنگامی که اسنیپ (Snape) در بخش اول از کتاب Deathly Hallows قصد دارد تا شمشیر گریفیندور را به ران (Ron)، هری (Harry) و هرماینی (Hermione) برساند و آن‌ها را پیدا کند، نیگلوس بلک به او کمک می‌کند تا این کار را انجام دهد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا