1%
  • 0/10

نقش شخصیت کول یانگ در فیلم Mortal Kombat 2021 چیست؟

قهرمان جدید قلمرو زمین؟

نقش شخصیت کول یانگ در فیلم Mortal Kombat 2021 چیست؟ ۱ ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ اخبار سینما کپی لینک
کول یانگ در فیلم Mortal Kombat 2021

درحالی که لوکنگ (Liu Kang)، شخصیت اصلی سری بازی موررتال کامبت در تریلر فیلم Mortal Kombat 2021 هم نشان داده شده بود، اما کاراکتر جدیدی به نام کول یانگ نیز در کنار مبارزان قدیمی حضور پیدا خواهد کرد که هویت وی هنوز هم مشخص نیست.

درواقع از سال ۱۹۹۷ تا به حال هنوز طرفداران بازی‌های مورتال کامبت، سبک خونین و تکه تکه کردن استخوان کاراکترهای مورد علاقه خود را روی پرده سینما یا حداقل با کیفیت 1080p روی نمایشگر رایانه‌های خود ندیده بودند.

اولین فیلم از این سری محبوب در سال ۱۹۹۵ اکران شده بود که به گفته بسیاری از کاربران و منتقدان، به بهترین شکل داستان بازی را در صحنه‌های اکشن هالیوودی به تصویر می‌کشید. با این حال جالب است بدانید که دنباله آن در ۱۹۹۷ دقیقا برخلاف انتظارات واقع شده و کیفیت بسیار پایینی را نسبت به نسخه قبلی به همراه داشت. پس از آن نیز به کلی دیدن بازیگران در نقش غول‌ها و نینجاهای مورتال کامبت به فراموشی سپرده شد تا بالاخره چند سال پیش یک سریال به نام Mortal Kombat Legacy منتشر شد که البته ساخت آن هم پس از مدت کوتاهی کنسل شد.

کول یانگ در فیلم Mortal Kombat 2021

فیلم جدید و کاراکتر جدید

حال بعد از انتشار اولین تریلر از فیلم Mortal Kombat 2021، با وجود نمایش‌های شخصیت اسکورپین و معرفی مبارزان معبد شائولین، بیش از هرچیز یک کاراکتر جدید به نام کول یانگ نظر طرفداران را به خود جلب کرد؛ کسی که تا به حال در سری بازی‌ها دیده نشده بود و ظاهرا یک مبارز مسابقات خیابانی است که یک نشان اژدها مخصوص Mortal Kombat را دارد.

با این وجود در آخرین میزگرد و مصاحبه سیمون مک‌کوید (Simon McQuoid) و تاد گارنر (Todd Garner)، از آن‌ها درباره این شخصیت جدید و هویت آن سوالاتی پرسیده شد؛ اما همانطور که انتظار می‌رفت، اطلاعات چندانی درباره آن‌ها گفته نشد. با این حال گارنر اظهار کرد که با دیدن این فیلم، طرفداران به خوبی با این شخصیت جدید و نقش آن در داستان آشنا می‌شوند.

به گفته تاد گارنر:

کاش می‌توانستم سوال شما را جواب بدهم؛ اما باید ابتدا فیلم Mortal Kombat 2021 را ببینید، سپس حرف‌هایی را خواهم زد. بیش از این مجاز به دادن اطلاعات نیستم.

اگر (پست‌های) صفحه توئیتر من را تماشا کنید، گفته شده که کول یانگ همان جانی کیج است؛ اما نیست. اسکورپین خواهد بود؛ نیست. سابزیرو؛ نه نیست. باراکا، تاناکا یا هر شخصیت دیگری را به او ربط می‌دهند.

با این حال بعد از دیدن فیلم، احتمالا شما با خود می‌گویید «الان فهمیدم چرا این کار انجام شده!» اما این فقط نصف جواب سوال ما خواهد بود و اگر نیمه دیگر را متوجه نشوید، قطعا نگران خواهم شد! چراکه نیمه جواب را هم‌اکنون نیز می‌توانم بگویم؛ او راوی داستان است و چشمان بیننده در طول فیلم خواهد بود. با این وجود مشخص است که دیگر ۱۲ کاراکتر حاضر در فیلم نیز بدون شک می‌توانستند این کار را انجام دهند؛ اما این فقط بخشی از جریان است؛ نیمه دیگر را نمی‌توانم فاش کنم.

همانطور که می‌بینید سازندگان فیلم Mortal Kombat 2021 سعی می‌کنند تا طرفداران را بیشتر از همیشه به سمت پاسخ بکشانند اما در آخرین لحظه جوابی را درباره هویت کول یانگ بیان نمی‌کنند و این باعث می‌شود تا اهمیت آن دوچندان شود. حال ممکن است حضور وی باعث ایجاد اتفاقی بسیار مهم باشد، یا اینکه پُلی را برای دنباله‌های این سری فیلم ایجاد کند.

به هر حال واکنش کاربران نسبت به این فیلم جدید تا به حال بسیار مثبت بوده و تنها مشکل کار در نبود شخصیت جانی کیج (Johnny Cage) است که احتمالا در دنباله‌های بعدی فیلم دیده خواهد شد. همچنین جالب است بدانید که حضور یک شخصیت جدید به عنوان چشم و گوش بیننده اتفاق جدیدی در سری Mortal Kombat نیست و در گذشته شوجینکو (Shujinko) و تِیون (Taven) در دو بازی Mortal Kombat: Deception و Armageddon نیز این نقش را ایفا کرده بودند!

فیلم Mortal Kombat 2021 در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ (۱۶ آوریل) از سرویس استریم HBO Max پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments