1%
  • 0/10

اولین تریلر Mortal Kombat نوید فیلمی سراسر خون و خونریزی را می‌دهد

جشنواره‌ای از فیتالیتی!

اولین تریلر Mortal Kombat نوید فیلمی سراسر خون و خونریزی را می‌دهد ۱ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ تریلر (سینمایی) کپی لینک

استودیوی برادران وارنر به وعده‌ی خود عمل کرد و با فرا رسیدن شب پنج شنبه، اولین تریلر Mortal Kombat را به صورت عمومی منتشر کرد.

میدوی گیمز (Midway Games) در سال ۲۰۰۹ میلادی اعلام ورشکستگی کرد. در پی این اتفاق، وارنر سریعا وارد عمل شد و تعدادی از دارایی‌های آن از جمله Mortal Kombat را خرید. این شرکت همچنین یکی از شعبه‌های میدوی گیمز را به ندررلم تبدیل کرد و به تیم آن اجازه داد روی نسخه‌ی جدید این فرنچایز کار کند. وارنر که می‌خواست از تمام پتانسیل‌های مورتال کمبت بهره ببرد، تصمیم گرفت روی یک اقتباس سینمایی بر اساس آن کار کند. تلاش‌هایش نتیجه داد و نیو لایو سینما به عنوان شریک تجاری به پروژه اضافه شد اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و بودجه‌ی مد نظر تامین نشد. در نتیجه، ساخت سومین اقتباس سینمایی مورتال کمبت تاخیر خورد.

وارنر پس از یک وقفه‌ی چند ساله نهایتا موفق شد کارگردان جدیدی را برای فیلم سینمایی Mortal Kombat بیابد. او سایمون مک‌کوئید (Simon McQuoid) نام داشته و پیش از این هیچ گونه تجربه‌اتی در زمینه‌ی ساخت آثار بلند و سینمایی نداشته است. با این حال، حضور جیمز وان (James Wan) در پروژه به عنوان تهیه‌کننده باعث شد بسیاری از طرفداران مورتال کمبت نسبت به نتیجه‌ی کار مقداری امیدوارتر شوند. وان به واسطه‌ی ساخت فیلم‌های ترسناک از جمله Saw و The Conjuring شناخته می‌شود. وظیفه‌ی آماده‌سازی فیلمنامه هم به گرگ روسو (Greg Russo) سپرده شد که مانند مک‌کوئید فرد شناخته‌شده‌ای در میان علاقه‌مندان به سینما به شمار نمی‌رود.

وارنر به وعده‌ی خود عمل کرد و با فرا رسیدن شب پنج شنبه، اولین تریلر Mortal Kombat را از طریق کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشت. داستان درباره‌ی یک مبارز هنرهای رزمی ترکیبی است که از روزهای اوج خود فاصله گرفته و شرایط روحی مناسبی ندارد. در همین حین، متوجه می‌شود یک فرد مرموز می‌شود که او را تعقیب می‌کند. پروتاگونیست نمی‌داند چرا تحت تقیب قرار دارد اما تصمیم می‌گیرد درباره‌ی ماه‌گرفتگی روی قفسه‌ی سینه‌اش تحقیق کند تا شاید بدین ترتیب بتواند چیزی بفهمد. همین اقدام او را به سمت مسابقاتی باستانی سوق می‌دهد که تحت عنوان مورتال کمبت شناخته می‌شود.

اولین تریلر Mortal Kombat جدا از انتشار جزئیات بیشتر از داستان، نکات بسیار مهمی را در خود جای داده است. با توجه به ویدیو می‌توان گفت جبهه‌ی تعدادی از شخصیت‌ها به صورت کامل تغییر کرده است. ساب-زیرو که در بازی‌های ویدیویی یکی از محافظان زمین به شمار می‌رود، در اولین اقتباس سینمایی مورتال کمبت به یکی از افراد شنگ سونگ تبدیل شده و تحت فرماندهی او قرار دارد. کینو، دیگر شخصیتی است که جبهه‌ی آن تغییر یافت. او در بازی‌های ویدیویی یک تبهکار بود که نهایتا به ارتش آوت‌ورلد می‌پیوندد اما در فیلم، او یکی از افرادی است که پروتاگونیست را در ماجراجویی‌اش برای کسب اطلاعات از گذشته همراهی می‌کند.

از آن‌جایی که سازندگان Mortal Kombat می‌خواهند رضایت طرفداران قدیمی را جلب کنند، این فیلم را با درجه‌سنی R (نامناسب برای زیر ۱۸ سال) ساخته‌اند تا بتوانند فیتالیتی‌ها را به نمایش بگذارند. اولین تریلر، فیتالیتی معروف لیو کینگ را به نمایش می‌گذارد که یک اژدهای آتشین است. جکس هم در صحنه‌ای از ویدیوی تبلیغاتی می‌خواهد سر دشمن خود را بین دو دستانش متلاشی کند. در ضمن، تریلر سرگذشت این شخصیت و چگونگی از دست دادن دستانش را به تصویر می‌کشد.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم مورتال کمبت از تاریخ ۲۷ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ آوریل) به صورت همزمان به سینماها و سرویس استریم HBO Max خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments