اطلاعات جدید بازی Death Stranding 2

چه زمانی باید منتظر اطلاعات جدید بازی Death Stranding 2 باشیم؟

زمان آن رسیده که کوجیما از لاک خود بیرون بیاید

اطلاعات جدید بازی Death Stranding 2‌ همان چیزی است که ماه‌ها است انتظارش را می‌کشیم، اما کوجیما ترجیح داده مثل همیشه اسرار آمیز عمل کند. با این وجود به باور فعالان، زمان انتشار اطلاعات جدید درباره این بازی فرا رسیده و نباید بیش از این انتظار بکشیم.

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) پس از جدایی از کونامی (Konami) به کارگردانی بازی Death Stranding پرداخت و این بازی پس از انتشار در سال ۲۰۱۹، توانست موفقیتی خیره کننده کسب کند که طرفداران را تشنه نسخه دوم این بازی کرد. در زمان انتشار این مطلب، اخبار رسمی قابل توجهی از بازی Death Stranding 2 به انتشار رسیده، اما کاربران انتظار اخبار بیشتری از این بازی دارند. بازی Death Stranding ابتدا در سال ۲۰۱۶ معرفی و در سال ۲۰۱۹ به انتشار رسید. انتظار می‌رود که بازه انتظار ما برای نسخه دوم این بازی نیز مدتی مشابه باشد!

سال ۲۰۲۳، اخبار غیر رسمی و شایعات زیادی از استودیو کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) به گوش رسید که می‌توانند اطلاعات قابل توجهی درباره بازی Death Stranding 2 در اختیار ما قرار دهند، با این حال خبری از اخبار رسمی و چشم گیر نبود! این بازی اولین مرتبه طی مراسم گیم آواردز در دسامبر سال ۲۰۲۲ با تریلری بحث برانگیز و فوق العاده چشم گیر معرفی شد. این تریلر نه تنها سبب نشد که ما پاسخ سوالات خود درباره نسخه دوم را دریافت کنیم، بلکه باعث شد که پرسش‌های بیشتری در ذهن ما شکل بگیرند!

همه ما می‌دانیم که کوجیما شخصی بسیار راز نگه دار و بسته بوده و او این ویژگی خود را به خوبی در زمان رونمایی از جدیدترین بازی خود استفاده کرد. البته نباید فراموش کرد که این موضوع به این معنا بوده که هر لحظه و بدون هیچ گونه اطلاع پیشین، ممکن است اخبار رسمی بحث بر انگیز جدیدی از بازی Death Stranding به انتشار برسد.

در سوی دیگر، همانطور که پیش‌تر نیز اشاره شد ما مدت زمان بسیاری است که در انتظار اخبار تازه درباره این بازی نشسته و بسیاری انتظار داشتند که طی مراسم پلی استیشن شو کیس در ماه می یا مراسم سامر گیم فست (Summer Game Fest) اطلاعاتی تازه از این بازی منتشر شود، اما همانطور که شاهد بودید، هیچ یک از این مراسم چیزی که از بازی دث استرندینگ خواسته بودیم را در اختیار ما قرار ندادند. حال با وجود نا امیدی کاربران در سال ۲۰۲۳، گمان می‌رود که پایان سال ۲۰۲۳ دوره‌ای جذاب برای بازی جدید کوجیما و طرفداران آن باشد.

مراسم گیم آواردز سال جاری میلادی، در تاریخ ۷ دسامبر، برابر با ۱۶ آذر ماه سال ۱۴۰۲ برگزار شده و به باور ما این مراسم فرصتی مناسب برای رخ نمایی کوجیما و بازی Death Stranding 2 است. همانطور که اشاره شد این بازی در مراسم گیم آواردز سال ۲۰۲۲ معرفی شده و به عبارتی ما این مراسم را خاستگاه بازی دث استرندینگ ۲ دانسته و رونمایی از اطلاعات تازه درباره این بازی در مراسمی مشابه و پس از گذشت یک سال از معرفی اولیه را کاملا منطقی و درست می‌دانیم. طبق اطلاعات پیش‌تر انتشار یافته، بازی Death Stranding 2 اسرار بیشتری نسبت به نسخه ابتدایی داشته و انتخاب بزرگ‌ترین مراسم مربوط به بازی‌های ویدیویی سال به عنوان سکوی معرفی، بهترین کاری است که توسعه دهندگان آن می‌توانند انجام دهند.

همچنین، نباید فراموش کرد که فشار به شدت زیادی بر سر توسعه دهندگان و بازی Death Stranding 2 بوده تا بتواند جا پای جای نسخه ابتدایی بگذارند. عموم کاربران و فعالان در حقیقت انتظار دارند این بازی نمایشی خیره کننده‌تر نسبت به نسخه ابتدایی داشته باشد. نسخه ابتدایی این بازی شاید نظر تمام کاربران را جلب نکرده و تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های آن‌ها نشود، اما تقریبا هر شخصی که حداقل یک مرتبه این بازی را تجربه کرده، به این باور رسیده که این بازی یک بازی خاص است که پیش‌تر شاهد عنوانی مانند آن نبوده‌ایم.

حال کاربران انتظار دارند که این بازی بیش از نسخه ابتدایی سبب تعجب آن‌ها شده و افکار آن‌ها را درگیر کند و همانطور که تریلرهای انتشار یافته از این بازی نشان دادند، کوجیما و تیم او به خوبی از عهده این کار بر آمده‌اند. ما پیش از انتشار بازی Death Stranding، انبوهی از تریلرهای کوتاه را تماشا کردیم که ما را چندین برابر نسبت به این بازی کنجکاو کردند و انتظار می‌رود که روند این سبک از تریلرها در آینده نزدیک برای بازی Death Stranding 2 نیز آغاز شود که می‌تواند سبب جبران تمام کم کاری توسعه دهندگان این بازی در سال ۲۰۲۳ شود.

در پایان باید افزود که ماه‌ها خاموشی بازی دث استرندینگ ۲ سبب شکل گرفتن شایعات بسیاری شده و برخی باور دارند باید در انتظار حضور کیانو ریوز (Keanu Reeves) در این بازی باشیم. همانطور که مشخص است، طرفداران و فعالان از بی خبری درباره این بازی خسته شده و این موضوع نیز احتمال انتشار اطلاعات جدید را افزایش می‌دهد. البته باید اشاره داشت که انتشار اخبار تازه درباره این بازی در مراسم گیم آواردز صرفا یک حدس بوده و تا زمان انتشار اطلاعات رسمی نباید به هیچ یک از شایعات و حتی اخبار غیر رسمی معتبر اعتنا کرد.

در زمان انتشار این مطلب، بازی Death Stranding 2 برای کنسول نسل نهمی پلی استیشن ۵ در دست توسعه بوده و هیچ خبر رسمی مبنی بر تاریخ انتشار این بازی در دست نیست. نظر شما درباره اطلاعات جدید بازی Death Stranding 2 چیست؟ شما انتظار چه اتفاقاتی در این بازی دارید؟ در انتظار نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا