#مهسا_امینی

ساخت فصل دوم See به کجا رسیده است؟

زمان پخش قسمت‌های جدید مشخص نیست

ساخت فصل دوم See

وب سایت Deadline با انتشار یک گزارش اختصاصی به روند ساخت فصل دوم See پرداخت و اطلاعات تازه‌ای را از آن به اشتراک گذاشت.

اپل با راه‌اندازی اپل تی‌وی پلاس در اوایل نوامبر سال گذشته‌ی میلادی، رسما به حوزه‌ی استریم پیوست. این شرکت که به خوبی از اهمیت محتوای اورجینال باخبر بود، تصمیم گرفت از همان ابتدای کار چند برنامه‌ی کودک، مستند و همچنین سریال‌های داستانی See ،The Morning Show ،Dickinson و For All Mankind را در دسترس مشترکان قرار دهد. مدیران که از عملکرد هر چهار سریال لایو اکشن رضایت داشتند، چراغ سبز را برای ساخت ادامه‌یشان نشان دادند. تیم تولید See قصد داشت فصل دوم را اوایل سال جاری میلادی جلوی دوربین ببرد اما شیوع ویروس کرونا، آن‌ها را از عملی کردن برنامه‌های خود بازداشت. حالا که کووید-۱۹ تا حدودی کنترل شده، شرایط برای ادامه‌ی کار مساعد به نظر می‌رسد.

وب سایت Deadline با انتشار یک گزارش اختصاصی به روند ساخت فصل دوم See پرداخت و اطلاعات جدیدی را درباره‌ی آن به اشتراک گذاشت. اینطور که به نظر می‌رسد، سازندگان قصد دارند ادامه‌ی فیلمبرداری را از تاریخ ۲۳ مهر (مصادف با ۱۴ اکتبر) در استودیوی سین‌اسپیس واقع در شهر تورنتو آغاز کرده کنند تا روند ضبط صحنه‌ها نهایتا در مارس سال آینده‌ی میلادی (۱۱ اسفند الی ۱۱ فروردین سال ۱۴۰۰) به اتمام برسد. اگر مشکل خاصی به وجود نیاید، جدیدترین ساخته‌ی استیون نایت (Steven Knight) یکی از اولین سریال‌های اپل تی‌وی پلاس خواهد بود که روند ساختش پس از همه‌گیری ویروس کرونا از سر گفته می‌شود. در گزارش Deadline اشاره‌ای به این موضوع نشد اما ظاهرا شیوع کووید-۱۹ تیم تولید را مجبور کرده تا قید لوکیشن‌های واقعی را زده و به سراغ استودیو برود. به هر حال، کنترل تعاملات اجتماعی در فضای بسته سختی‌های کمتری دارد.

داستان See در آینده‌ای دور روایت می‌شود. شیوع یک ویروس خطرناک جان تعداد زیادی از انسان‌ها را گرفت و بازماندگان هم قدرت بینایی خود را از دست داده و مجبور شدند به مرور زمان روش‌های جدیدی را برای تعامل، شکار و ساخت سرپناه پیدا کنند. در پی این اتفاقات، انسان‌ها بار دیگر به زندگی قبلیه‌ای روی آوردند. ماجرای اصلی از زمان آغاز می‌شود که یک دو قلو به دنیا آمده و دارای قدرت بینایی هستند. در حالی که عده‌ای از انسان‌ها این اتفاق را امیدی برای دستیابی به آینده‌ای بهتر می‌دانند، برخی دیگر نگاه چندان مثبتی ندارند. از همین رو، تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند هر طور شده دو نوزاد را به دست بیاورند. بابا واس که پدرخوانده‌ی نوزادها به شمار می‌رود، سعی دارد به کمک قبیله‌اش از کودکان در برابر هر نوع تهدیدی محافظت کند.

از نام‌های حاضر در سریال می‌توان به جیسون موموآ (Jason Momoa)، آلفری وودارد (Alfre Woodard)، سیلویا هوکس (Sylvia Hoeks) و هرا هیلمار (Hera Hilmar) اشاره کرد. در ضمن، دیو باتیستا (Dave Bautista) یکی نام‌های تازه‌وارد در فصل دوم خواهد بود. فعلا هیچ گونه اطلاعاتی از نقش این ورزشکار و هنرپیشه‌ی آمریکایی موجود نیست. در ضمن، زمان پخش قسمت‌های جدید هنوز مشخص نشده است.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا