#مهسا_امینی

اولین نگاه به Spider-Man 3 چه زمانی از راه می‌رسد؟

فیلمبرداری اخیرا آغاز شده است

اولین نگاه به Spider-Man 3

به لطف گزارشی که ساعاتی قبل توسط وب سایت Murphy’s Multiverse منتشر شد، زمان انتشار اولین نگاه به Spider-Man 3 مشخص شده است.

با در نظر گرفتن پایان‌بندی‌ای که برای Spider-Man: Far From Home انتخاب شده بود، بسیاری از طرفداران انتظار داشتند مرد عنکبوتی در جدیدترین اقتباس سینمایی‌اش به مقابله با کراون شکارچی پرداخته و در عین حال، به کمک دردویل نادرستی اتهامات واردشده از سوی میستریو را در دادگاه ثابت کند. با این حال، گزارش‌هایی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده‌اند، همگی به ارتباط جدیدترین ساخته‌ی جان واتس (Jon Watts) به جهان‌های موازی و همچنین حضور دکتر استرنج به عنوان مربی و راهنمای پیتر اشاره داشته‌اند. علاوه بر این‌ها، نسخه‌ی جیمی فاکس (Jamie Foxx) الکترو که نخستین بار در The Amazing Spider-Man 2 معرفی شده بود در داستان حاضر است.

چندی پیش ExpoCine (بزرگترین رویداد سینمایی در آمریکای لاتین) به صورت آنلاین برگزار شد و یکی از بخش‌ها به کنفرانس سونی اختصاص داشت. نویسنده‌ی Murphy’s Multiverse که موفق شده بود به تماشای پنل بنشیند، مهم‌ترین اخباری که در جریان آن اعلام شد را به واسطه‌ی یک پست به اشتراک گذاشت. اینطور که به نظر می‌رسد، کامیلا پاچکو (Camila Pacheco) مدیر بازاریابی سونی پیکچرز اینترتیمنت در برزیل حین صحبت‌هایش به تاریخ انتشار اولین نگاه به Spider-Man 3 اشاره کرد. طبق گفته‌های او، این ویدیو در دسامبر (مصادف با ۱۱ آذر الی ۱۱ دی) منتشر خواهد شد. او همچنین اعلام کرد روند فیلمبرداری آغاز شده است؛ خبری که به هیچ وجه غافل‌گیرکننده نبود زیرا چند روز قبل تصویری منتشر شده بود که ورود پروژه به فاز تولید را تایید می‌‎کرد.

در گذشته مشخص شده بود این فیلم با نام موقت Serenity Now تولید می‌شود

نخستین نگاه به Spider-Man: Far From Home در دسامبر سال ۲۰۱۸ میلادی و در جریان CCXP پخش شد. با در نظر گرفتن این نکته‌، می‌توان انتظار داشت سونی سیاست مشابهی نسبت به گذشته اتخاذ کرده و تیزر یا کلیپ را برای بینندگان CCXP 2020 به نمایش بگذارد. در ضمن، نخستین نگاه به Far From Home مدتی بعد از نمایش در CCXP به فضای مجازی راه یافت. در ننتیجه، نباید انتظار داشت به محض پخش در CCXP امسال در دسترس کاربران علاقه‌مند قرار بگیرد.

سونی در اقدامی غیرمنتظره چندی پیش به شایعه‌های حضور توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در Spider-Man 3 برای به تصویر کشیدن نسخه‌های متفاوتی از پیتر پارکر واکنش نشان داد. این اقدام از آن‌جایی غیرمنتظره بود که استودیوهای فیلمسازی معمولا هیچ واکنشی به شایعه‌ها پیرامون تیم بازیگری فیلم‌ها نشان نمی‌دهند. آن‌ها در بیانیه‌ی خود شایعه‌ها را نه تایید و نه تکذیب کردند، بلکه گفتند پیوستن دو بازیگر مورد بحث تایید نشده است. اگر بخواهیم خوشبینانه به ماجرا نگاه کنیم، احتمالا فرآیند حضورشان در حال طی شدن بوده اما هنوز قطعی نشده است.

در انتها لازم به ذکر است فیلم دنباله‌ی Spider-Man: Far From Home از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر سال ۲۰۲۱ میلادی) روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.


guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا