#مهسا_امینی

تریلر جدید سریال What If…? و حضور استیو راجرز آهنی!

وقتی کاپیتان آمریکا مرد آهنی می‌شود

در تریلر جدید سریال What If…? می‌توانید شاهد حضور استیو راجرز در یک زره بزرگ آهنی باشید که بعد از دریافت نکردن سرم ابرسرباز، ظاهرا به او کمک می‌کند تا در جنگ‌ها در کنار پگی کارتر باشد.

آنچه که ما در فیلم کاپیتان آمریکا دیده بودیم، تبدیل شدن یک سرباز فوق‌العاده ضعیف و لاغر به نام استیو راجرز، به ابرانسانی بود که با قلبی پاک برای آزادی و عدالت مبارزه می‌کرد. این شخصیت برای دنیای سینمایی مارول به عنوان یک سمبل شناخته شده و تاثیرات بسیاری را هم روی آن داشته است. به نحوی که حتی با کنار رفتن استیو از مقام کاپیتان آمریکا و پیر شدن او، باز هم شاهد بازگشت سپر معروفش به دست سم ویلسون هستیم تا همیشه یک کاپیتان آمریکا لایق در MCU وجود داشته باشد.

با این حال درست زمانی که همه فکر می‌کردند که دیگر قرار نیست تا خبری از استیو راجرز در جهان سینمایی مارول بشنویم، ظاهرا در سریال انیمیشنی What If…? این مورد کاملا برعکس خواهد بود. در این مجموعه ۱۰ قسمتی، ما نگاهی به پیامد آنچه که در آخرین قسمت از سریال Loki پخش شده بود خواهیم داشت؛ جایی که هر اتفاقی ممکن است در یک مولتی ورس فوق‌العاده بزرگ رخ دهد و از طرفی همه چیز قابل تغییر خواهد بود. میلیون‌ها گذشته و آینده متفاوت وجود خواهد داشت و مردم از خط‌های زمانی با یکدیگر ملاقات خواهند کرد. اما در یکی از مهم‌ترین خط‌های زمانی و به عبارتی جهان‌های موازی، پگی کارتر (Peggy Carter) به عنوان شخصی انتخاب می‌شود که قرار است تا سرم ابرسرباز را دریافت کند و به کاپیتان کارتر تبدیل می‌شود.

حال اگر پگی این سرم را دریافت کرده، پس عاقبت استیو راجرز چه خواهد بود؟ به هر حال او یک انسان عادی است که از نظر قدرت فیزیکی هم نقص‌های بسیاری را دارد، در نتیجه هرگز نمی‌تواند به عنوان فردی که باید و شاید به کاپیتان آمریکا تبدیل شود. با این حساب، اینکه چه اتفاقی برای استیو افتاده و چگونه در کنار پگی می‌ماند، خود مسئله‌ای است که ظاهرا در تریلر جدید سریال What If…? پاسخی احتمالی به آن داده می‌شود.

استیو در تریلر جدید سریال What If…? از استارک کمک گرفته است

اگر به خاطر داشته باشید، هاوارد استارک، پدر تونی استارک معروف، پیش از او به عنوان فردی شناخته می‌شد که در دنیای تکنولوژی یکی از پیشگامان محسوب می‌شود و در جنگ جهانی دوم نیز کمک‌های بسیاری را به نیروهای کشور خود کرده بود‌. حال یکی از این کمک‌ها که البته بسیار هم عجیب به نظر می‌رسد، اختراع نوعی زره مرد آهنی است که مخصوص استیو راجرز طراحی شده و او را در نقشی که تونی استارک در MCU بازی می‌کرد می‌گذارد!

به هر حال حتی خود نام این سریال هم دقیقا به چنین موضوعی اشاره دارد که اگر یک اتفاق دیگر افتاده بود، روال داستانی مارول چگونه دنبال می‌شد. اما اینکه استیو راجرز معروف، به عنوان مرد آهنی دیده شود، خود مسئله جالبی است که البته در تریلرهای دیگر این سریال هم مشابه آن را دیده بودیم. برای مثال تی چالا که قرار بود به عنوان شاه واکاندا شناخته شود، از بچگی توسط یاندو ربوده شده و بعدها به استار لورد تبدیل می‌شود! یا اینکه کاپیتان آمریکا به زامبی تبدیل شده و چندین مورد دیگر که همگی در خط‌های زمانی مختلف (یا شاید هم یکسان) رخ می‌دهند.

سریال What If…? در تاریخ ۲۰ مرداد (۱۱ آگوست) از شبکه استریم دیزنی پلاس پخش خواهد شد. همچنین اخیرا سازندگان این مورد را تایید کرده‌اند که فصل دوم این مجموعه باز هم در قالب یک سری ۱۰ قسمتی پخش خواهد شد که داستانی مرتبط داشته و از طرفی باز هم در جهان MCU اتفاق خواهد افتاد. لازم به ذکر است که تمامی وقایع این انیمیشن با فیلم‌های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول در ارتباط بوده و در جهان‌های مختلف رخ خواهد داد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا