تماشا کنید: تریلر جدید What If مارول با حضور Black Panther

نسخه‌های مختلف از سوپرهیرو‌های می‌آیند!

کمپانی مارول تریلری جدید را از سریال What If منتشر کرده که کارکتر Black Panther را در کنار اونجرز به تصویر می‌کشد. این سریال از +Disney پخش خواهد شد.

طبق تریلر جدید، کارکتر Black Panther هم به اونجرز در چهارمین سریال Marvel Studios در دیزنی پلاس، یعنی What If ملحق می‌شود. سریال What If به شکل انیمیشن خواهد بود و به تمامی احتمالات مختلف در مولتی‌ورس، سرک خواهد کشید. پیش از این در واقع اشاراتی در مورد ورود MCU به فاز چهارم مارول اشاراتی شده بود و در Spider-Man: No Way Home از چندین بازیگر مختلف که در فرنچایز‌های گذشته حضور داشتند (که گل سرسبد آن هم بازگشت بازیگر جوناه جیمسون یعنی جی‌کی سیمونز محسوب می‌شود)، استفاده کرد و نام فیلم بعدی از MCU را Doctor Strange in the Multiverse of Madness اعلام کردند.

به Loki می‌پردازیم و اگر شما هنوز این سریال جذاب را ندیده‌اید، بهتر است همین الان و برای عدم اسپویل، این صفحه را ببندید و Loki را تماشا کنید. آخرین سریال مارول یعنی Loki در واقغ آغازی برای مولتی‌ورس بود که What If به شکل عمیقی در این مولتی‌ورس قرار خواهد گرفت و آن را گشت و گذار می‌کند. همان‌گونه که در انتهای فصل اول Loki دیدیم، لوکی در Citadel نمی‌تواند سیلوی را از کشتن He Who Remains منصرف کند که یک variant یا نسخه از Kang the Conqueror است. در نتیجه variant شروری از او وارد تایملاین می‌شود تا یک جنگ تمام‌عیار آعاز گردد.

به What If برگردیم. آخرین تریلر از این سریال مارول، چندین سناریوی ثانویه را به ما نشان می‌دهد که کارکتر Black Panther به Iron Man ،Captain America ،Black Widow و Hawkeye ملحق می‌شود. چند تن از اونجرز توسط بازیگران اصلی آنان در MCU صداگذاری نخواهند شد. همان‌گونه که در تریلر می‌بینیم، کارکتر T’Challa به جای پیتر کوییل تبدیل به Star-Lord می‌شود پگی سرم super-soldier را تزریق می‌کند تا تبدیل به Captain Cater شود.

What If در واقع آخرین هنرنمایی چدویک بوسمن فقید، پیش از فوت او به دلیل سرطان است. از آن‌جایی که این سریال، سناریو‌های متفاوتی را در پیش می‌گیرد و T’Challa تبدیل به Star-Lord می‌شود، ممکن است این سوال پیش آید که چه کسی قرار است تبدیل به شاه واکاندا شود؟

می‌شود حدس زد که دشمن او یعنی Erik Killmonger با بازی مایکل بی جردن در فیلم Black Panther برای صداگذاری در What If نیز بازگردد.

با شروع نمایش What If در تاریخ ۱۱ نوامبر (مصادف با ۲۰ مرداد) کمپین تبلیغاتی مارول برای این سریال، تمام خواهد شد. تا الان دو تریلر اصلی از این سریال پخش شده که یکی از آنان Captain Carter را در حال مبارزه با Shuma-Gorath نشان داده است.

نظر شما در مورد What If چیست؟ از نظر شما چه سناریوی ثانویه‌ای می‌تواند برای یک کارکتر مارول جذاب باشد؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا