بازی What Happened امشب منتشر می‌شود | همگام با یک ماجراجویی دلهره‌آور

بازی جدید سورنا گیمز در دسترس PCبازها قرار می‌گیرد

تاریخ انتشار بازی What Happened

پس از ماه‌ها انتظار، بالاخره ساخته‌ی جدید سورنا گیمز در پلتفرم استیم برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. این بازی What Happened نام داشته و قرار است بازیکن را در دل ماجراجویی‌های یک نوجوان دبیرستانی قرار بدهد؛ کسی که ناخواسته به دنیای تاریک و دلهره‌آور سفر می‌کند.

اگر به خاطر داشته باشید، چند ماه پیش رسما از بازی وات هپند رونمایی شد. این بازی در سبک ماجراجویی بوده و سازندگان برای توسعه‌ی آن از بازی‌های مطرحی همچون Outlast و Layers of Fear الهام گرفته‌اند. از همین رو انتظار می‌رود که با یک واکینگ سیمیولیتر (Walking Simulator) دلهره‌آور همراه باشیم.

تیم سورناگیمز با وجود تمام مشکلاتی که در عرصه‌ی بازی‌سازی در کشورمان وجود دارد، توانست چند هفته‌ی پیش پروسه‌ی نشر بازی What Happened را به اتمام برساند تا این اثر برای عرضه‌ی جهانی در تاریخ ۳۱ جولای ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۱۰ مرداد سال جاری) آماده کند.

کارگردان این بازی معتقد است که روند What Happened می‌تواند بخشی از مشکلاتی که جامعه جوانان و نوجوان با آن دست و پنجه نرم می‌کند را، در مدیوم یک بازی ویدیویی به تصویر بکشد؛ بازی‌ای که سعی دارد با روایتی متفاوت از داستانش، حس هم‌ذات پنداری را در بازیکن به وجود بیاورد.

بازی What Happened از ساعت ۰۱:۰۰ بامداد روز جمعه مورخ ۱۰ مرداد به وقت ایران، در دسترس قرار می‌گیرد. برای خرید بازی What Happened از پلتفرم استیم می‌توانید به صفحه‌ی رسمی این بازی مراجعه کنید. بازی جدید سورنا گیمز در حال حاضر تنها برای پلتفرم PC در دسترس قرار می‌گیرد.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از این عنوان، این امکان وجود دارد که مقاله‌ی اولین نگاه به بازی What Happened را در وب سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا