تاریخ انتشار نسخه‌ی پی سی و ایکس‌باکس وان بازی West of Dead مشخص شد

نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و سوییچ هم در ماه آگوست منتشر خواهند شد

تاریخ انتشار نسخه‌ی PC و ایکس‌باکس وان West of Dead

با اعلام شرکت راو فیوری، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان بازی West of Dead هفته‌ی آینده در دسترس کاربران این پلتفرم‌ها قرار خواهد گرفت.

به‌تازگی در جریان مراسم Guerrilla Collective، شرکت راو فیوری (Raw Fury) اعلام کرده که بازی وسترنی West of Dead در تاریخ ۱۸ زوئن ۲۰۲۰ (۲۹ خردادماه) در دسترس گیمرهای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. بر این اساس، کاربران پلتفرم‌های مذکور می‌توانند در پایان هفته‌ی جاری به تجربه‌ی این عنوان بپردازند. همچنین، راو فیوری به دنبال این خبر اعلام کرد که نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 و نینتندو سوییچ بازی هم در ماه آگوست به صورت رسمی منتشر خواهد شد.

داستان بازی West of Dead در کشور پاراگوئه و در سال ۱۸۸۸ جریان دارد. در این بازی، یکی از مشهورترین بازیگران امریکایی، ران پرلمن (Ron Perlman) به عنوان راوی و همچنین در نقش کاراکتر اصلی بازی، ویلیام میسون (William Mason) به ایفای نقش می‌پردازد. مدل شخصیتی پروتاگونیست West of Dead، بسیاری از علاقه‌مندان را به یاد یکی از کاراکترهای معروف دنیای کمیک‌های مارولی، Ghost Rider می‌اندازد.

بازی West of Dead، یک بازی سرعتی در سبک شوتر twin-stick است و علاقه‌مندان به بازی‌های تیراندازی قطعا منتظر تجربه‌ی این بازی خواهند بود. باید دید در نهایت این بازی وسترنی چه عملکردی از خودش به جای خواهد گذاشت.

 

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا