1%
  • 0/10

جنا اورتگا از تفاوت‌های فصل اول و دوم ونزدی می‌گوید

فیلمبرداری هنوز شروع نشده است

جنا اورتگا از تفاوت‌های فصل اول و دوم ونزدی می‌گوید ۰ ۲۷ دی ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
بازیگر نقش اصلی ونزدی

جنا اورتگا، بازیگر نقش اصلی ونزدی در بخشی از مصاحبه اخیر خود به تفاوت‌های فصل اول و دوم سریال Wednesday پرداخت.

اگرچه خانواده آدامز (Addams Family) نامی مشهور در میان مخاطبان آمریکایی محسوب می‌شود، کمتر کسی انتظار داشت Wednesday به چنین موفقیتی برسد. این اثر نه تنها طی مدت کوتاهی به رتبه دوم پربازدیدترین سریال‌های انگلیسی سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) رسید، بلکه صحنه رقص آن در شبکه اجتماعی تیک تاک به یک ترند پرطرفداران تبدیل شد و چهره‌های شناخته شده‌ای از جمله لیدی گاگا (Lady Gaga) در آن شرکت کردند.

موفقیت‌های فصل اول سریال ونزدی به حدی بود که نتفلیکس با ساخت ادامه آن موافقت کرد. در حال حاضر هیچ گونه اطلاعات رسمی‌ای پیرامون قسمت‌های جدید وجود نداشته و تنها می‌دانیم فیلمبرداری احتمالاً در بهار سال جاری میلادی آغاز می‌شود. همچنین بنظر می‌رسد تمامی بازیگران بجز وئندولین کریستی (Gwendoline Christie) و پرسی هاینز (Percy Hynes) برای ایفای نقش‌های خود بازمی‌گردند.

جنا اورتگا (Jenna Ortega)، بازیگر نقش اصلی ونزدی اخیراً در مراسم امی حاضر شد و در جریان افتتاحیه، مصاحبه کوتاهی را انجام داد. او در بخشی از صحبت‌های خود به تفاوت‌های فصل اول و دوم Wednesday پرداخت:

ما قطعاً [در فصل دوم] مقدار بیشتری المان ترسناک خواهیم داشت. شخصیت ونزدی در طول سریال هیچ تغییری نمی‌کند و همین ویژگی او بسیار شگفت انگیز است.

بازیگر آمریکایی در ادامه صحبت‌های دیگر تفاوت‌های فصل او و دوم سریال Wednesday را شرح داد:

فصل دوم بزرگتر بوده و اکشن بیشتری دارد. فکر می‌کنم هر قسمت حس و حال یک فیلم سینمایی را خواهد داشت که اتفاق خوبی است.

جنا اورتگا تنها بعنوان بازیگر در ساخت سریال ونزدی مشارکت داشت اما شرایط در فصل دوم فرق می‌کند. با توجه به یکی از مصاحبه‌ها، او درباره موضوعات مختلفی مثل طراحی لباس‌ها، شخصیت‌های جدیدی که در فصل دوم به داستان اضافه می‌شوند و حتی فیلمنامه‌ها اظهار نظر کرد تا عملاً او را یکی از تهیه کنندگان بدانیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments