برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ناتی‌داگ به استودیو سازنده Last of Us تبدیل نخواهد شد

مدیر استودیو توضیح می‌دهد

ناتی‌داگ به استودیو سازنده Last of Us تبدیل نخواهد شد ۰ ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
استودیو سازنده Last of Us

نیل دراکمن در صحبت‌های اخیرش اظهار داشته که ناتی‌داگ به استودیو سازنده Last of Us برای همیشه تبدیل نشده و چند پروژه جدید در حال ساخت قرار دارد.

از زمان انتشار اولین نسخه از مجموعه بازی The Last of Us در سال 2013، استودیو ناتی‌داگ (Naughty Dog) به عنوان توسعه دهنده این مجموعا شش نسخه جداگانه از آن عرضه کرده که شامل دو نسخه اصلی، یه بسته الحاقی، نسخه ریمستر قسمت اول و قسمت دوم و نسخه بازسازی قسمت اول می‌شود. از سوی دیگر در سال 2023 یک اقتباس تلویزیونی نیز از آن توسط شبکه HBO ساخته شد که قرار است با فصل دوم در سال 2025 بازگردد.

با تمامی موفقیت‌هایی که این مجموعه در مدیوم‌های مختلف داشته، نیل دراکمن (Neil Druckmann) یکی از مدیران ناتی‌داگ در گفتگو با نشریه لس آنجلس تایمز اظهار داشت که این مجموعه به تنها تمرکز ناتی‌داگ در آینده تبدیل نخواهد شد. “من به شما قول می‌دهم که ما برای همیشه به استودیو سازنده Last of Us تبدیل نمی‌شویم.”

دراکمن در ادامه توضیح داد که “چندین پروژه تک نفره داستانی” در ناتی‌داگ در دست توسعه بوده با این حال تاکید داشت که اگرچه همه آن‌ها، عناوینی مرتبط با مجموعه The Last of Us نخواهند بود اما همگی هدف مشابهی خواهند داشت. “ما تجربه‌هایی را می‌سازیم که با محوریت داستان و شخصیت‌ها به خصوص روابط بین آن‌ها دنبال می‌شوند. این داستان‌ها نوعی هسته فلسفی داشته و همه چیز حول محور آن خواهد چرخید.”

این چندمین باری است که دراکمن به در دست ساخت بودن چندین پروژه جدید در ناتی‌داگ اشاره می‌کند. چندی پیش در انتهای مستند ساخت بازی The Last of Us Part 2، دراکمن از طرح احتمالی برای ساخت نسخه سوم این مجموعه خبر داد. از طرف دیگر، آگهی‌ استخدام‌های منتشر شده توسط این توسعه دهنده و اشارات مختلفی که اعضای این استودیو داشته‌اند، حاکی از توسعه یک بازی کاملا جدید است که به احتمال بسیار زیاد، به عنوان پروژه بعدی آن‌ها رونمایی خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments