1%
  • 0/10

بازی‌های آینده‌ی برادران وارنر روی سرویس‌های آنلاین تمرکز دارند

تکرار ماجراهای Middle-earth؟

بازی‌های آینده‌ی برادران وارنر روی سرویس‌های آنلاین تمرکز دارند ۰ ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
بازی‌های آینده‌ی برادران وارنر

نکته‌ی جالبی در یکی از آگهی‌های کارآموزی شرکت آمریکایی مشخص کرده که بازی‌های آینده‌ی برادران وارنر روی سرویس‌های آنلاین تمرکز ویژه‌ای خواهند داشت.

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت برادران وارنر برای امسال و سال آینده عناوین کوچک و بزرگی متعددی تدارک دیده است؛ در سال ۲۰۲۱، سه بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga، Back 4 Blood و Gotham Knights از این شرکت منتشر شده و سال آینده نیز حداقل شاهد دو بازی Hogwarts Legacy و Suicide Squad: Kill the Justice League خواهیم بود. به نظر می‌رسد بیشتر این عناوین تمرکز زیادی روی سرویس‌های آنلاین (Live Service) داشته باشند.

صفحه‌ی مخصوص فرصت‌های شغلی در بخش گیم برادران وارنر آگهی جدیدی برای کارآموزی در بخش تهیه‌کنندگی عناوین منتشر کرده که در خلال آن، به برنامه‌ی این شرکت برای بازی‌های آینده‌ی خود اشاره شده است:

WBIE (سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر) در حال حاضر مشغول کار روی گستره‌ای از پروژه‌های جدید است که از بازی‌های کژوال گرفته تا بازی‌های جدی از فرنچایزهای شناخته‌شده‌ی ما در تمام پلتفرم‌ها (کنسول، دیجیتال، موبایل) را که تمرکز سنگینی روی سرویس آنلاین دارند، در برمی‌گیرد.

بدین ترتیب به نظر می‌رسد باید خودمان را برای به‌کارگیری این نوع سرویس در بازی‌های بزرگ این شرکت همچون Gotham Knights که اتفاقا روی تجربه‌های چندنفره تمرکز دارند، آماده کنیم. سرویس‌های لایو تاکنون حواشی و بازخوردهای منفی زیادی را در صنعت گیم به همراه داشته‌اند. خود برادران وارنر مدت‌های زیادی با واکنش‌های منفی به پرداخت‌های‌ درون‌برنامه‌ای بازی Middle-earth: Shadow of War دست و پنجه نرم می‌کرد. از جدیدترین نمونه‌های شکست سنگین این نوع بازی‌ها می‌توان به Marvel’s Avengers اسکوئر انیکس و Anthem الکترونیک آرتز اشاره کرد.

از بازی‌های آینده‌ی برادران وارنر تنها عنوان Back 4 Blood تاریخ انتشار مشخصی داشته که در ۱۸ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۴۰۰) برای پی‌سی، ایکس‌باکس سری ایکس/لس، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 5 و 4 منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments