بازی Watch Dogs 2 را در رویداد یوبی‌سافت به‌صورت رایگان دریافت کنید

هدیه‌ی یوبی‌سافت به طرفداران

بازی Watch Dogs 2

یوبی‌سافت می‌گوید هوادارانی که رویداد دیجیتالی Ubisoft Forward را دنبال کنند، می‌توانند بازی Watch Dogs 2 را در کنفرانس به‌صورت رایگان به لیست بازی‌های خود اضافه کنند.

روز یکشنبه ۲۲ تیر (مصادف با ۱۲ ژوئیه) رویداد شرکت یوبی‌سافت تحت عنوان Ubisoft Forward برگزار می‌شود و طی این کنفرانس شاهد اتفاقات هیجان‌انگیزی خواهیم بود. بازی بتل رویال جدید این استودیو که به تازگی معرفی شده، Hyper Scape نام دارد که در حال حاضر به‌صورت محدود (تست فنی) در دسترس قرار گرفته و لتس‌ پلی آن در سایت سرگرمی هم منتشر شده است. انتظار می‌رود در رویداد پیش‌رو، اطلاعات بیشتری از این بازی به هواداران ارائه شود. همچنین، مدتی پیش در تیزر رویداد Ubisoft Forward، صحنه‌های جدیدی از Watch Dogs Legion منتشر شد و این بازی هم قطعا در کنفرانس ۱شنبه جای خود را خواهد داشت.

یوبی‌سافت برای تشویق و قدردانی از هوادارن خود تصمیم گرفته بازی Watch Dogs 2 را به‌صورت رایگان در دسترس قرار دهد. نکته‌ی قابل توجه آن است که این بازی تنها در طول رویداد Ubisoft Forward رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند آن را از حساب Uplay خود دریافت کنند. دقت داشته باشید رویداد یوبی‌سافت یکشنبه ۲۲ تیر راس ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران برگزار می‌شود.

دومین بازی واچ داگز در سال ۲۰۱۶ میلادی توسط یوبی‌سافت ساخته شده است. این عنوان در سبک اکشن ماجراجویی توسعه‌ یافته و برای پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شده است. اگر به تجربه‌ی این بازی علاقه‌مند هستید، می‌توانید آن را در طول کنفرانس Ubisoft Forward به‌صورت رایگان به لیست بازی‌های خود در Uplay اضافه کنید.

علاوه‌بر Hyper Scape و Watch Dogs Legion، انتظار می‌رود در کنفرانس پیش‌رو اطلاعات تازه‌ای از بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Valhalla منتشر شود. همچنین با توجه به اخبار و حدس و گمان‌هایی که اخیرا پیرامون بازی Far Cry 6 منتشر شده، احتمالا یوبی‌سافت در مورد این عنوان هم توضیحاتی را ارائه خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا