لتس پلی: بازی Hyper Scape

یوبی‌سافت هم وارد بازی بتل رویال‌ها شد

۰ ۱۶ تیر ۱۳۹۹ لتس پلی

یوبی‌سافت با بازی Hyper Scape وارد بازی بتل رویال‌ها می‌شود. بازی هایپر اسکیپ جدیدترین پروژه‌ی یوبی‌سافت مونترال است که در حال حاضر به صورت محدود (تست فنی) در دسترس قرار گرفته و انتظار می‌رود که کمی بعد به صورت عمومی عرضه‌ شود. بازی یک بتل رویال رایگان است که بیشتر از هر چیزی ما را یاد Apex Legends و گان‌پلی آن بازی انداخت.

در حال حاضر بازی در مرحله‌ی تست فنی و مرحله‌ی بتا قرار دارد. در این فاصله تعداد قابل توجهی از استریمرها و تولیدکنندگان محتوا، از قبل به کد دانلود بازی Hyper Scape دسترسی داشته‌اند. یوبی‌سافت برای عرضه‌ی بتل رویال جدیدش از روندی که شرکت Riot Games برای Valorant انجام داده بود، استفاده کرده است تا افراد بیشتری پیش از عرضه‌ی رسمی بازی را دیده‌ باشند. به نظر می‌رسد که این روش جوابگو بوده باشد چرا که در حال حاضر صدها هزار نفر مشغول تماشای بازی از شبکه‌ی توییچ هستند.

Hyper Scape در شهری به نام نئو آرکدیا جریان دارد که در واقع برداشت سازندگان از شهر پاریس در آینده است. بازی فعلا دو مود Squad و سولو یا تک‌نفره دارد که مود تک‌نفره‌ی آن Dark Haze نام دارد و همه چیز در فضایی مه‌آلود اتفاق می‌افتد. بازی نوآوری‌های خاص خودش را دارد که بخشی از آن‌ها در نحوه‌ی گرفتن آلتیمت‌ و قدرت ویژه‌ی هر شخصیت است. در عین حال، بازی لجند یا قهرمان‌محور نیست و شخصیت‌ها صرفا جنبه‌ی تزئینی دارند. مرگ و ریسپاون (یا به قول خود بازی Restore شدن) در بازی به وسیله‌ی پیدا کردن نقاطی از نقشه‌ی بازی است که هم‌تیمی‌های زنده از طریق دسترسی به آن‌ می‌توانند دوستشان را دوباره وارد بازی کنند.

بازی از طریق یوپلی، کلاینت اختصاصی یوبی‌سافت، عرضه می‌شود. برای دانلود بازی هایپر اسکیپ باید اول عضوی از این شبکه باشید و دوم اکانت توییچ خود را به اکانت یوپلی متصل کنید. برای خواندن آموزش کامل دریافت بازی Hyper Scape می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا