آپدیت بازی Watch Dogs: Legion یک هفته تاخیر خورد

ماموریت‌های جدید در نسخه ۴.۰

آپدیت بازی Watch Dogs: Legion یک هفته تاخیر خورد امیرحسین ناصری ۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
آپدیت بازی Watch Dogs: Legion

آپدیت بازی Watch Dogs: Legion که آن را به نسخه ۴.۰ می‌رساند، همراه با کاراکترهای جدید و ماموریت‌های اضافه شده همگی به هفته بعد موکول شدند. این به روزرسانی قرار بود تا اوایل اردیبهشت عرضه شود.

بازی Watch Dogs: Legion راه متفاوتی را نسبت به عناوین قبلی سری در پیش گرفت و چنان که به نظر می‌رسد، با هر به‌روزرسانی ماموریت‌های تازه‌ای در آن برای کاربران اضافه می‌شود. به هر حال زنده نگه داشتن بازی طی سالیان گذشته ثابت کرده که می‌تواند کاربران بیشتری را به سمت آن جلب کند؛ مانند اضافه کردن ماموریت‌ها یا کاراکترهای جدید که پس از اتمام بخش داستانی یا خسته شدن از حالت چند نفره، افراد را دوباره برای دیدن تغییرات ایجاد شده، به سمت بازی می‌کشاند.

با این حال تا به امروز چندین نسخه آپدیت برای بازی Watch Dogs: Legion عرضه شده که عملا همه آن‌ها ماموریت‌های جدیدی را به بازی اضافه کرده‌اند. همچنین برخی از آن‌ها قهرمانان یا شخصیت‌های تازه‌ای را هم برای کنترل در اختیار بازیکنان قرار داده‌اند؛ کاری که در به روزرسانی نسخه ۴.۰ نیز انجام شده و شخصیتی به نام Mina Sidhu را با قابلیت کنترل ذهن افراد اضافه می‌کند. همچنین یک کاراکتر دی‌جی و همچنین برخی ماموریت‌ها به بازی خواهند آمد تا چند هفته دیگر نیز کاربران در شهر لندن مشغول به هک کردن و کشتن افراد باشند.

دلیل تاخیر در عرضه آپدیت بازی Watch Dogs: Legion

اگر از طرفداران دنیای بازی‌های ویدیویی باشید، پس قاعدتا با مسائلی مانند وجود باگ‌های فراوان در عناوین مختلف شرکت یوبیسافت (Ubisoft) مطلع هستید. با این حال بازی Watch Dogs: Legion نیز از این قاعده مستثنی نیست و حتی سازندگان را پس از اعمال به روزرسانی وادار کرده تا یک هفته دیگر هم روی آن کار کنند تا برخی باگ‌ها برطرف شوند.

در واقع مشکلی که باعث این تاخیر شده، حضور یکباره پهبادها و شخصیت‌های NPC به صورت پشت سر هم، در لحظه‌ای است که کاربر وارد یکی از حالت‌های آنلاین می‌شود. این مشکل در حال حاضر نیز در بازی وجود دارد، اما به گفته سازندگان قرار است تا با عرضه هر به روزرسانی بخشی از مشکلات گرافیکی و باگ‌های مربوط به بخش گیم پلی برطرف شوند. به نحوی که در نسخه ۴.۰ این مورد نیز برطرف خواهد شد.

به هر حال این اولین بار نیست که یوبیسافت در عرضه آپدیت یک بازی تاخیر می‌کند؛ چراکه پیش‌تر نیز عرضه بسته الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla به نام Wrarh of The Druids را از ۷ به ۲۳ اردیبهشت به تعویق انداخته و حتی اعلام کرده که به جای هر ۴ هفته یکبار، هر ۵ هفته یک به روزرسانی کلی را برای این عنوان منتشر خواهد کرد.

لازم به ذکر است که در حال حاضر، آپدیت نسخه ۴.۰ بازی Watch Dogs: Legion برای انتشار در تاریخ ۱۴ اریبهشت (۴ می) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا