#مهسا_امینی

اولین تریلر سینماتیک فصل ششم کالاف دیوتی وارزون و Cold War منتشر شد

قهرمان قدیمی داستان ما ناجی ادلر شد

نابودی وردانسک در کمین است. تریلر سینماتیک فصل ششم وارزون منتشر شد تا ما بیش از هر زمان دیگری از راه رسیدن نقشه جدید در این بازی را احساس کنیم.

اولین تریلر از فصل ششم بازی Call of Duty Black Ops Cold War و البته Warzone منتشر شد و باید منتظر بازگشت قهرمان قدیمی داستان خود و همینطور نابودی بیش از پیش وردانسک باشیم. بازی بتل رویال فوق‌العاده محبوب وارزون روز به روز پیشرفت کرده و درحال بهبود است و در همین راستا محتوای افزوده شده به شکل فصلی در این بازی، آن را همیشه جذاب و نو نگه داشته است. ما معمولا طی هر فصل دو به‌روزرسانی، در ابتدا و میانه فصل دریافت می‌کنیم و حال با نزدیک شدن به پایان فصل پنجم وارزون، تریلر و محتوای جدید فصل ششم منتشر شده‌اند.

ما طی به‌روزرسانی میانی فصل پنجم، شاهد افزوده شدن مدهای جدید چون Clash بودیم که در آن دو تیم ۵۰ نفره در بخشی از نقشه وردانسک به مبارزه می‌پرداختند. دیگر مد افزوده شده در به‌روزرسانی میان فصل Iron Trials ’84 نام داشت و به گفته کاربران یکی از لذت بخش‌ترین و درعین حال سخت‌ترین تجربیات آن‌ها از بازی‌های بتل رویال بود. شما در این میان میزان سلامت بیشتری دریافت می‌کردید که از بین بردن دشمنان را به مراتب سخت‌تر می‌کرد. در ادامه فصل پنجم نیز شاهد به‌روزرسانی سلاح‌ها و متعادل ساختن آن‌ها بودیم و می‌توان به سلاح‌های فوق قوی چون Krig 6 و OTs 9 اشاره داشت که تغییراتی به خود دیدند تا کاربران از دیگر سلاح‌ها نیز استفاده کنند.

طبق گزارش اخیر وبسایت Gamespot اولین تریلر سینماتیک فصل ششم بازی Call of Duty Warzone منتشر شد و راسل ادلر و نابودی وردانسک، هر دو در کمین هستند. ادلر به‌عنوان یکی از شخصیت‌های مثبت بازی Call of Duty Black Ops Cold War وارد دنیای وارزون و کالاف دیوتی شد که البته در ادامه شاهد شستشوی مغزی و قرارگیری او در برابر خودمان بودیم. طی تریلر منتشر شده، ادلر تحت شکنجه بوده و در سوی دیگر شخصیت منفی دنیای وارزون یعنی استیچ در تلاش است بمب‌های کار گذاشته شده توسط ادلر را خنثی کند که با شکست مواجه می‌شود. در پایان تریلر نیز ادلر به لطف قهرمان قدیمی سری بلک اپس از حالت منفی خود خارج شده و ما را با جمله «ای خدا، من چکار کردم؟» غافلگیر می‌کند، بااین حال دیر شده و وردانسک در موج انفجار غرق و درحال نابودی‌ست.

تریلر منتشر شده نوید اتفاقات بسیار بزرگی در نقشه وردانسک را به ما می‌دهد. نقشه جدید بازی وارزون نیز همزمان با انتشار نسخه بعدی سری کالاف دیوتی، یعنی Call of Duty Vanguard منتشر خواهد شد. ما به Pacific، جزیره‌ای در اقیانوس آرام طی جنگ جهانی دوم رفته و شاهد جنگل‌ها، کوه‌ها و شهرهای کوچکی هستیم که می‌توانند روند کلی بازی وارزون را نسبت به زمان حال تغییر دهند.

بازی کالاف دیوتی وارزون ثانیه به ثانیه درحال بهبود و پیشرفت است. منطقه وردانسک از اولین روز عرضه این بتل رویال در سال ۲۰۲۰، میدان نبرد کاربران بوده، بااین حال تغییرات عمده‌ای را در این میان شاهد بوده‌ایم. در حدود یک ماه تا انتشار بازی کالاف دیوتی ونگارد فاصله داریم و بدون شک نابودی وردانسک، روشی برای هموار ساختن مسیر Pacific برای ورود به وارزون است. شما منتظر چه تغییراتی در بازی وارزون هستید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا