1%
  • 0/10

شایعه جدید: تاریخ انتشار بازی وارزون موبایل هم لو رفت

منبع خبر معتبر است!

شایعه جدید: تاریخ انتشار بازی وارزون موبایل هم لو رفت ۱ ۱۷ آذر ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
تاریخ انتشار بازی وارزون موبایل

طبق جدیدترین شایعات منتشر شده درباره تاریخ انتشار بازی وارزون موبایل ظاهرا این عنوان برای عرضه در سال ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده و کاملا از Call of Duty: Mobile جدا خواهد بود!

مدت‌هاست که شایعه‌ها و اطلاعات مختلف بسیاری درباره ساخت یک عنوان موبایلی جدید از سری Call of Duty شنیده می‌شود. کاربران اظهار می‌کنند که اکتیویژن (Activision) قرار است تا پس از موفقیتی که Call of Duty: Mobile به دست آورده، حال به سراغ طراحی یک نسخه جدید برود؛ چیزی که شاید از همان اول مدنظر سازندگان بود و حال نیز تا عملی شدن آن چندان هم فاصله نداریم!

در واقع اعلامیه‌های مختلف اکتیویژن کمی عجیب هستند. برای مثال، مدتی پیش یک لیست استخدام منتشر شده بود که در آن، یک استودیو جدید توسط اکتیویژن برای طراحی بازی‌های موبایلی به کار گرفته شد و نیاز به جذب نیرو داشتند. پس از این اتفاق، افراد فکر می‌کردند که ساخت یک Call of Duty: Mobile جدید مد نظر سازندگان است، اما بعدها اطلاعات لو رفته نشان دادند که طراحی نقشه وردانسک (Verdansk) برای پلتفرم موبایل در دست کار قرار گرفته و این یک پورت از همان Warzone، برای گوشی‌های اندروید و iOS است!

حال نیز تام هندرسون (Tom Henderson)، کسی که همیشه اطلاعات مختلفی را درباره عناوین مختلف و بخصوص سری Call of Duty لو می‌دهد، اظهار کرده که تاریخ انتشار بازی وارزون موبایل برای سال ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده است. با وجود به دلیل اینکه در پاییز هر سال عنوان تازه‌ای از مجموعه اصلی Call of Duty معرفی و عرضه می‌شود، احتمالا انتشار وارزون موبایل در اوایل تا اواسط ۲۰۲۲ خواهد بود.

جالب است بدانید که شایعه‌هایی درباره اینکه اکتیویژن صرفا Call of Duty: Mobile را به عنوان یک تست طی این چند سال عرضه کرده شنیده می‌شود؛ طوری که انگار سازندگان قصد داشته‌اند تا پیش از عرضه پورت بزرگی مانند Warzone، ابتدا پتانسیل‌های پلتفرم موبایل را به خوبی سنجش کنند. حال نیز وقتی که تعداد کاربران این عنوان به حد کافی رسیده و حتی لیگ‌های رسمی برای آن راه‌اندازی شده، بالاخره نوبت رونمایی از Warzone Mobile است!

نکته قابل توجه اینجاست که هنوز هیچ اطلاعاتی درباره اینکه آیا کاربران (مثل بازی Fortnite) می‌توانند با بازیکنان پلتفرم رایانه شخصی و کنسول‌ها بازی کنند یا که نه، هنوز مشخص نیست. اما حداقل مطمئن هستیم که بازی، یک پورت تمام و کمال از Warzone خواهد بود که برای اجرا به پردازنده قدرتمندی هم نیاز دارد!
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments