1%
  • 9/10

کال آف دیوتی وارزون موبایل رکورد بیشترین حذف نصب را در گوگل پلی شکاند!

اکتیویژن درصدد رفع مشکلات است

کال آف دیوتی وارزون موبایل رکورد بیشترین حذف نصب را در گوگل پلی شکاند! ۷۲ ۰۵ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
کال آف دیوتی وارزون موبایل

در صورتی که ادعای یک افشاگر صحت داشته باشد، کال آف دیوتی وارزون موبایل رکوردی را به ثبت رسانده که نشاندهنده نارضایتی شدید گیمرها است.

انتظارها به سرانجام رسید و اکتیویژن چند روز پیش Call of Duty: Warzone Mobile را بطور رسمی عرضه کرد. این بازی قبلتر تنها برای تعداد محدودی از کشورها در دسترس بود و دیگران نمی‌توانستند به تجربه‌اش بپردازند. از آنجایی که Call of Duty: Mobile توانسته بود عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش بگذارد، انتظارهای زیادی از وارزون موبایل وجود داشت.

برخلاف هایپی که وجود داشت، بازی Call of Duty: Warzone Mobile اصلاً و ابداً نتوانسته بازخوردهای مثبتی را حداقل از سوی کاربران اندروید بدست آورد. نارضایتی کاربران بقدری زیاد بود که نمره‌اش در فروشگاه پلی استور به رقم پایینی رسید، در حالی که تعداد نقدهای آن چندان زیاد نشده است. البته شرایط در فروشگاه اپ استور کاملاً متفاوت بوده و کاربران آیفون از محصول نهایی رضایت دارند.

یکی از افشاگران که با نام No1_REVENANT در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) فعالیت دارد، از رکوردزنی کال آف دیوتی وارزون موبایل در زمینه حذف نصب خبر داده است. به بیان دقیقتر، این بازی بیشترین حذف نصب طی ۲۴ ساعت نخست عرضه را بین تمامی محصولات گوگل پلی استور به ثبت رسانده است. البته No1_REVENANT در متن خود وارد جزئیات نشد و فاش نساخت چند درصد کاربران بازی را از تلفن همراه خود حذف کرده‌اند.

اگر ادعای No1_REVENANT صحت داشته باشد، اصلاً تعجب برانگیز نیست. نسخه اندروید عملکرد فنی مناسبی نداشته و بسیاری از بافت‌ها و مدل‌ها به خوبی بارگذاری نمی‌شوند. همچنین برخی از دارندگان تلفن‌های همراه گران قیمت علی‌رغم سخت افزار قدرتمند قادر نیستند کال آف دیوتی وارزون موبایل را با نرخ فریم بالا اجرا کنند. برخی دیگر هم با ارورهای مرتبط با کارت گرافیک مواجه شده و اصلاً نمی‌توانند آن را اجرا کنند.

البته اکتیویژن بیکار ننشسته و به کاربران نسخه اندروید گفته روی یک آپدیت کار کرده و بزودی آن را منتشر می‌کند تا عملکرد فنی بهبود یابد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

72 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments