کالاف دیوتی وارزون موبایل

کالاف دیوتی وارزون موبایل: مپ‌ها، اسلحه‌ها، همه چیز!

دنیای بازی‌های موبایل در انتظار انقلابی بزرگ‌تر از همیشه!

بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل نه تنها یکی از مورد انتظارترین بازی‌های موبایل، بلکه یکی از مورد انتظارترین بازی‌ها تمام صنعت گیم بوده و این موضوع را مدیون بازگرداندن برخی از ویژگی‌های دوست داشتنی قدیمی سری بازی کالاف دیوتی است. در این مطلب نگاهی کامل به این بازی خواهیم داشت.

انتشار بازی وارزون در سال ۲۰۲۰ و ورود نقشه وردانسک (Verdansk) به دنیای کالاف دیوتی، سبب جذب بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر به سوی این سری بازی شوتر جذاب شد. عنوانی که توانست سبک بتل رویال را به طور کلی تغییر داده و انتظارات کاربران را از این سبک جذاب بالا ببرد. اما این جذابیت با انتشار نقشه کالدرا (Caldera) به طور کلی از بین رفت و کاربران این بازی را رها کردند و اکتیویژن به دنبال راهی برای جذب دوباره کاربران بود. از همین رو آن‌ها در سال ۲۰۲۲ به معرفی بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل روی آورده و با قرار دادن نقشه وردانسک به عنوان نقشه اصلی این بازی، تلا کردند دل کاربران را از نو به دست آورند!

بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل در سال ۲۰۲۲ با محوریت سبک بتل رویال معرفی شد، اما حال که در اواخر سال ۲۰۲۳ به سر می‌بریم، توسعه دهندگان متوجه شدند که این بازی مانند بازی کالاف دیوتی موبایل پتانسیل بیشتری داشته و تلاش کردند با ایجاد تغییراتی عالی، تجربه این بازی را به شکل قابل توجهی پیشرفت دهند. حال در این مطلب قصد داریم نگاهی به تمام اطلاعات انتشار یافته از بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل اعم از زمان انتشار نسخه نهایی، نحوه دریافت نسخه آزمایشی، نقشه‌ها، سلاح‌ها، حالت‌های بازی و دیگر بخش‌های آن داشته باشیم.

تاریخ انتشار بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل

توسعه دهندگان بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل، ابتدا برای انتشار بازی خود در اواخر سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی کرده بودند. اما پس از برگزاری مراسم CoD Next در اکتبر سال ۲۰۲۳، آن‌ها اعلام کردند که به دلیل توسعه بخش‌های تازه و احساس نیاز به افزایش کیفیت کلی بازی، آن‌ها قصد دارند این بازی را با تاخیری چند ماهه در فصل بهار سال ۲۰۲۴ به انتشار برسانند.

علاوه بر آن، باید اشاره داشت که توسعه دهندگان تنها به فصل بهار ۲۰۲۴ اشاره داشته و آن‌ها هرگز هیچ صحبتی مبنی بر ماهی خاص از فصل بهار نکردند و همین موضوع به ما گوش زد می‌کند که احتمال تاخیر دوباره یا در بهترین حالت انتشار در آخرین روزهای فصل بهار سال ۲۰۲۴ بسیار محتمل است. همچنین باید اشاره داشت که نسخه آزمایشی این بازی از سال گذشته در دسترس بوده که در ادامه به نحوه تجربه آن نیز می‌پردازیم.

چگونه نسخه آزمایشی کالاف دیوتی وارزون موبایل را دریافت و تجربه کنیم؟

پس از معرفی بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل در سال ۲۰۲۲، نسخه آزمایشی آن در دسترس کاربران اندروید و آی او اس قرار گرفت. این بازی ورودی خیره کننده داشت و توانست طی روزهای اولیه انتشار بالغ بر ۱۵ میلیون کاربر را به خود جذب کند. این بازی پس از گذشت حدودا یک سال از انتشار اولیه بیش از ۴۵ میلیون کاربر داشته که به طور روزانه در حال افزایش هستند. اما شما چگونه می‌توانید بخشی از این ۴۵ میلیون کاربر در نسخه آزمایشی کالاف دیوتی وارزون موبایل باشید؟

نسخه آزمایشی بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل در حال حاضر در دو فروشگاه گوگل پلی استور و اپ استور اپل در دسترس بوده و شما می‌توانید این بازی را به صورت رایگان دانلود کنید. اما لازم به ذکر است که این بازی در تمام نقاط جهان قابل اجرا نبوده و ممکن است شما برای تجربه آن نیازمند تغییر آی پی دستگاه خود به آی پی کشورهایی چون شیلی، نروژ، سوئد یا استرالیا باشید. همچنین باید اشاره داشته که تجربه این بازی شما را با جوایزی ارزنده در نسخه نهایی بازی خوشحال می‌کند.

حالت های تایید شده بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل

همانطور که اشاره شد، بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل در سال ۲۰۲۲ تنها با حالت بتل رویال معرفی شد. اما پس از درخواست میلیون‌ها کاربر و البته محبوبیت بخش مولتی پلیر سری بازی کالاف دیوتی طی تاریخ آن، توسعه دهندگان به توسعه بخش مولتی پلیری کامل نیز برای این بازی پرداختند. در نتیجه ما شاهد انبوهی از حالت‌های جذاب و پر تنش مانند نسخه‌های کنسول و رایانه شخصی سری بازی‌های کالاف دیوتی در این بازی خواهیم بود.

در حال حاضر، در بخش بتل رویال دو حالت همیشگی بتل رویال تک نفره (Solo)، دو نفره (Duos)، سه نفره (Trios) و چهار نفره (Quads) و حالت جذاب، سریع‌تر و کم جمعیت‌تر Resurgence تک نفره، دو نفره، سه نفره و چهار نفره تایید شده‌اند. انتظار می‌رود پس از انتشار نسخه نهایی بازی ما شاهد حالت‌های زمان محدود از جمله حالت دوست داشتنی Zombie Royale نیز در این بازی باشیم.

علاوه بر آن، همانطور که اشاره شد ما شاهد بخش مولتی پلیر در این بازی نیز خواهیم بود. طی مراسم CoD Next سال ۲۰۲۳، توسعه دهندگان این بازی اعلام کردند که بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل شامل بخش مولتی پلیر کاملا مجزا خواهد بود، با این حال آن‌ها از تمام جزئیات رونمایی نکردند. اما ما می‌دانیم که بخش مولتی پلیر کامل یعنی ما باید شاهد حالت‌های محبوب Domination، Free-for-All، Search and Destroy، Team Deathmatch و دیگر حالت‌های جذاب دیگر در این بازی باشیم.

نقشه های تایید شده بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل

در زمان انتشار این مطلب، تنها نقشه‌های بخش بتل رویال بازی وارزون موبایل به تایید رسیده‌اند، با این حال طی ویدیوهای منتشر شده از این بازی در مراسم CoD Next، ما نگاهی به برخی از نقشه‌های بخش مولتی پلیر این بازی نیز داشتیم.

طبق اطلاعات رسمی انتشار یافته، بخش بتل رویال بازی وارزون موبایل شامل دو نقشه قدیمی و البته پر طرفدار وردانسک و ریبرث آیلند (Rebirth Island) خواهد بود. نقشه وردانسک اولین مرتبه در بازی کالاف دیوتی وارزون به انتشار رسید. با این حال نقشه ریبرث آیلند اولین مرتبه در بخش Blackout بازی کالاف دیوتی بلک اپس ۴ دیده شد، اما محبوبیت خود را مدیون بازی وارزون است.

در زمان انتشار این مطلب، هیچ نقشه‌ای از بخش مولتی پلیر به تایید نرسیده است، با این حال ما شاهد نقشه El Asilo از بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در مراسم CoD Next بودیم. علاوه بر آن، توسعه دهندگان اعلام کردند که بسیاری از نقشه‌های محبوب قدیمی به این بازی راه می‌یابند. در نتیجه، با توجه به تمام اطلاعات انتشار یافته، باید شاهد سیلی از نقشه‌های قدیمی و جدید محبوب در این بازی باشیم.

دیگر اطلاعات مربوط به بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل

با انتشار بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر در سال ۲۰۱۹، ما شاهد بخش بی نظیر Gunsmith بودیم که انقلابی در بازی‌های شوتر اول شخص بود. این بخش رفته رفته پیشرفت کرد و در سال ۲۰۲۲ با بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ به اوج خود رسید. حال این ویژگی جذاب به بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل نیز راه یافته که می‌تواند انقلاب بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر را وارد دنیای بازی‌های موبایل کند.

به طور کلی، بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل می‌تواند در زمان انتشار نسخه نهایی، تبدیل به یکی از بهترین یا حتی بهترین بازی موبایل در طول تاریخ شود. با این حال نمی‌توان تا انتشار نسخه نهایی از این اتفاق اطمینان داشت. نظر شما درباره بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل چیست؟ فکر می‌کنید این بازی می‌تواند مانند نسخه کنسول و رایانه شخصی خود تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های تاریخ شود؟ در انتظار نظرات شما هستیم.

4 2 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا